trip-krainetrip-ukraine-dark
Lend Cran Canariale

Oskab keegi öelda, millega Novatours Cran Canariale lennutab ja äkki on ka täpsemat infot lennu kohta?

Eelmisel hooajal lennati koos Horizoniga Hispaania lennukompanii Futura Airlinesiga. Kodukal peaks ju info olema???

Sorry, ajasin segi. Lennukompanii on siiski Futura Airways. Aga mõte jääb samaks. Vaatasin üle ja ka sel hooajal on see lennukompanii nii Horizonil kui ka Novatoursil.

Kas te saaksite öelda selle lennufirma Futura Airways'i kodulehe?

ei tööta Su kompuutris? http://www.futura.aero/ Kui vaja, võin ka käsikaudu Sind sinna lehele viia ;)

On kellegil infot, et mis lennukompaniid Novatours nüüd kasutab Gran Canariale lendamiseks, ise seda infot ei leidnud? Futura on koduka järgi pillid kotti pannud, flyLAl-i tegevusluba tühistati täna, niiet ring tõmbub aina koomale :) EDIT: Ise küsin-ise vastan, Air Europaga toimub lend :)

Sama küsimus...tahaks minna nädala pärast Tenerifele. Nii Horizon Travel kui ka Teztour kasutasid samuti FlyLALi ju. Huvitav kuidas nad selle nüüd lahendavad. Ise olin sügisel just sel nädalal Horizon Traveliga Hispaanias kui Futura pankrotist kuulutati-niiet tagasi tulek oli juba FlyLALiga. Kust seda Estonian Airi juttu kuulsid?

S.t. Air Europa juttu ikka, mitte Estonian Air:D

Mul ka minek kahe nädala pärast Tenerifele. Eks siis tulevad uued lennuajad jälle vms. Sellest ajast kui ma reisi ostsin on juba korra aegu muudetud, eks näeb mis nüüd välja pakuvad. Vanade aegade järgi oleks ühe päeva juurde võitnud. Loodame et nüüd sama teema. . . . Trip.ee tuunis postitust!

Muidugi tekkis veel küsimus, et kas sellise pika reisi jooksul midagi süüa ka antakse või tuleb osta?

Ikka antakse, kerge eine(soe söök), kohvi, tee, mahl, karastusjoogid tasuta. Alkohol, õlu raha eest.

To mlk Otsus ei puuduta tsarterreise. Vt artiklit http://www.arileht.ee/artikkel/455343 Me ise samuti 30.01 Tenerifele minemas.

Kahju isegi, ma juba lootsin, et ehk tuleb mõni veidi kobedam firma. Seal FlyLALi Boeingus, millega nad Hispaaniasse sõidutavad, on nii jube kitsas. Pikal inimsel seal üle 6 tunni veeta..Aga jah, mõttetu nurisemine, peaasi et kohale saab.

Gran Canariale lendab Air Europa. Ise just käisime, lennukid suht ok, teenindus viisakas, söök-jook midagi erilist ei olnud aga ega lennuki toidust ei tasu palju loota. Raha eest sai oma valitud sööki jooki juurde osta. Ruumi oli piisavalt, aga üle 6 tunni lennata on ikka suht tüütu.

Kes hakkavad tegema charter lende Eestist siia see hooaeg? Kes korraldavad?

Küsin, kuidas 2011 talvel Air Europa lennud Tenerifele on, kas pikem inimene peab jälle valmistuma seitsmetunniseks piinaks st ruumiga kitsas? Ja toitlustamise muljeid paluks ka.