Lend Mehhikosse augusti alguses

Tere,

Kes teab, kust leida kõige soodsamaid lennupileteid Mehhikosse? Milline alguspunkt valida? Hetkel leidsin, et üks ots Mehhikosse algusega Helsingist on 14000 krooni ning edasi-tagasi on üle 20 000. Odavlennupiletid algavad 17.augustist, kuid mulle on oluline olla kohal augusti alguses. Usun, aga et 14000 on võimalik ka soodsamalt lennata, kuid hetkel puudub aimdus, millise lennufirmaga ning millisest sihtpunktist.

Suur aitäh abi eest, Maarja

Mis linna? Kas edasi-tagasi? Järgmine kord lisa teemasse rohkem infot. Mehhiko on suur ja lai.

Uuri Frankfrudist Condori pakkumisi Cancuni. http://www.fliegenpreise.de/fp/kurzfliegen.jsp?&action=spo&l=de&dist=F&vac_type=rt

Teoreetiliselt peaks tulema sooduspakkumisi, kuna seagripp olevat Mehhiko turismisektorile halvasti mõjunud.

0
0

Ma tean kuidas 9500 EEK eest äriklassis üheotsapiletiga kohale saada, a see nõuab ööbimist Frankfurdis ja kõva maadejagamist neetud India kõnekeskusega.

0
0

See,et sa seda "tead" ei aita praegusel juhul mitte kuidagi edasi. Anna natuke konkreetsemat infot :D

Cheers

0
0

Kust selline hind praegusel häda ja viletsuse ajal! Kuid küsida ju ikka võib. Just eile saabusin Kesk-Ameerikast, kusjuures lendasin läbi Mehhiko. Mina maksin Helsinki-Mehhiko-Helsniki BA-ga 5555-eek kõik kokku. Oli superpakkumine! Kui just pole suurt vajadust sinnakanti minna ei juulis, augustis (terve Euroopa lõunapoolne osa puhkab, või reisib sel ajal) ega ka jõulude- uue aasta paiku, siis oota pakkumisi. Neid tuleb igaljuhul, eriti veel sellise transiitkoha puhul. Buen viaje!

0
0
  1. Mexicana.com. Euroopast kas LGW (London Gatwick) või MAD (Madriid).
  2. Jälgid erinevate lennufirmade pakkumisi erinevate maade kodulehtedelt: näiteks juba nimetatud BA Helsingist või kusagilt mujalt Euroopast. Eriti Londonist. Pea ülepäeva midagi ilmub. Edasi-tagasi hind peaks tulema alla 10.000 krooni, aga nõuab kombineerimist (s.t. eri segmentide pileteid tuleb otsida erinevatest kohtadest).
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased