Lend Taisse läbi Moskva

Kas keegi oskab öelda, kui mul on pileti peal kirjas, et Moskva  Sheremetjevo lennujaamas on terminali vahetus, kas see tähendab lennujaamast välja minekut ja kas sel juhul on vaja muretseda Vene viisa?

Sheremetjevo ABC on üks kompleks ja Sheremetjevo DEF on teine kompleks. Liikumine ABC siseselt ja DEF siseselt on viisa vaba. Kui peaks olema haruldane juhus, et on ühest kompleksist teise vaja pääseda siis on viisa vajalik. Tallinn-Moskva-Tai on ülimalt tõenäoliselt DEF sisene.

Kui lennufirma on Aeroflot soovitan tungivalt teha korraliku reisitõrke kindlustuse, mis katab kulu uutele piletitele kui peaks toimuma plaaniline (see tähendab rohkem kui 2 nädalat enne väljalendu) graafiku muutus. Aerofloti ajad pole kõige stabiilsemad.

0
0

Tere, 

Terminalid on omavahel ühendatud ja saab minna lihtsalt transiit tsoonis ühest terminalist teise. 

Lennud on ju ühel piletil (Tallinn-Moskva  ja Moskva-Bangkok)?

0
0

Aitäh, 

Lend on Tallinn - Moskva-Phuket ja terminalid E ja D.

0
0

Pole vaja kusagile välja minna.

0
0

Ise just käisin aeroflotiga thais pole mingit viisat tarvis pead lihtsalt läbi transfer koridori minema  teise terminali.transfer koridoris on passi ja turva kontroll

0
0

jah lennujaamast väljuda pole vaja.ainult arvesta ,et vahemaad pikad jala läbides.passi ja pagasi kontroll v6tab üksjagu aega.palju aega lendude vahel on?tagasilennul on tavaline hilinemine ?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased