lennud Eestist välja

Tere. Kõik räägivad Eetisse sõidu võimalustest, kas aga kusagile Eestist välja ka praegu sõita saab? Ja kas ka keegi lendab (v.a need kelle jaoks see kodutee)?

Töötan seal kus internet ja veedaks seda inimestest eraldatust parem kusagile rohelisemas ja päikselisemas kohas.

Ja siis juhtub, et lennuki õhus olles on reeglid muutunud ning asi näeb välja, nagu selles videos https://www.buzzfeednews.com/article/karlazabludovsky/airport-landing-ecuador

Täiesti uskumatu, et Euroopast saabunud lendu lihtsalt blokeeritakse maandumisel.

Maailm on kummaline. Veel mõni nädal tagasi räägiti sellest kuidas kurjad pagulased tahavad Euroopa marjamaale tükkida. Nüüd aga küsitakse Euroopas, et kas mõni soojamaa riik võtaks neid kliima- ja koroonapagulastena vastu. Ei võta, piirid on nüüd kinni ja teiste riikide jaoks oleme nüüd samasugused illegaalsed pagulased, kelle lennuki kraaviajamine või laeva purukssõitmine on igati legaalne ja rahva poolt heakskiidetud meede.

ega kõik riigid kinni ei ole, Austraalia isegi sulges alles eelmise nädala lõpus (paraku sai sealt just ära tuldud).

Hetkel tuleks arvestada sellega, et igal hetkel võidakse turistid (need kes on  ilma kohaliku elamisloata) riigist välja lüüa, ka EU siseselt.

On küll kinni. Kui ka mõni harv erand juhtub olema, siis esiteks - kas on sinnapääsemine mõõdutundetult kulukas või lihtsalt võimatu, teiseks - sealne meditsiinisüsteem ei pruugi olla selline, mille kätte sooviks kriisi korral oma elunatukest usaldada ning kolmandaks - võid eurooplasest pidalitõbisena kolakat saada. Keenias oli just esimene koroonaviiruse tingitud surmajuhtum, kus naabrid peksid surnuks köha tõttu koroonas kahtlustatud mehe. Ainuke mis sellest võib päästa on koroonaviiruse olemasolu tunnistus, sellisel juhul ei julge keegi sind puutuda :)