Lennujaamad New York'is

Tere! Pole varem USA's käinud ja seega küsiks, et kas järgmine plaan on mõistlik.

Jõuame (New Yorki) Newarki lennujaama kell 21.00. Öö oleme lennujaamas ja siis hommikul 06.00 läheb esimene Airport Shuttle otse JFK lennujaama ja peaks jõudma sinna 07.30. Ning JFK'st lendame edasi kell 15.30 San Franciscosse.

Tundub nagu plaan oleks paigas aga igaksjuhuks küsiks üle teiste arvamuse. Kas keegi on üldse kasutanud nende Shuttle'ite teenust? Kas pileti saab otse bussist ka osta? $30 maksab muidu.

Newarkist San Franciscosse lennates tuleb lennupilet kallim.

Läheks rahulikult mõnda lennujaama lähedasse hotelli ööseks (neil on enamasti tasuta shuttle´d lennujaama-hotelli vahet), järgmisel hommikul sõidaks näiteks hotellibussiga tagasi Newarkisse ja läheks sealt shuttle peale.

Lennujaama shuttle http://www.goairporter.com/

Sama kogemus aastast 2005 http://trip.ee/node/14823

Kas NY lennujaamas on võimalik ööbida üldse? On seal nagu ooteruum vms? Ise tulen ka 21.00 lennult ning tegelikult sooviks edasi Washingtoni liikuda. Öösel aga ei tahaks väga sellega tegelema hakata. Kas mul oleks põhimõtteliselt võimalik öö lihtsalt seal koha peal veeta?

Jama on selles, et NY lennujaama pole olemas. Äkki täpsustad: JFK, Newark, LaGuardia? Vaata ka sleepinginairports.com

Vabandust, mõtlesin Newarki lennujaama. Aga sain juba teada, et Ameerikas on lausa keelatud lennujaamades ööbida :(

Mida tähendab keelatud? Lennud peaksid ju väljuma ka öösiti. Kas keegi tuleb mind ära ajama kui oma nurgas toolil öö läbi istun?

Ma võtaks siis hommikukohvi Manhattanilt :) Sealt saab metrooga ka JFKsse... Teil ju nii palju aega. Kahjuks lennujaamas ööbimise kohta ei tea. Ma esimese hooga sain aru, et sa lennujaama hotellis ööbid. Neid peaks seal lähedal olema, uuri.

Peab uurim jah! Aitäh kõigile! :)