trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennukiga Sri Lankale

Tere Soovin juulis lennata Sri Lankale ning otsin edasi tagasi pileteid mis jääks alla 15 tuhande krooni. Eelnevad selleteemalised postitused vaatasin läbi ning sealt eriti abi ei saanud, kuna andmed on vananenud, näiteks ei sõida mõned lennufirmad juulis Colombosse või annavad suht kalli hinna. Äkki keegi on hiljuti ise otsinud endale piletied või oskab niisama head nõu anda. Tahaks lennata võimalikult väheste ümberistumistega algusega Tallinnast. Palun abi

Yks variant - Helsingist Delhisse ja sealt Colombosse. Yks syy, miks paljud ei lenda, on off-season ja halb ilm (vihmaperiood).

See on ka hea variant. Vaatasin, et Londonist LHRist saaks kohe otse ka Colombosse, see tundus suht OK. Aga ega Tallinnast otse LHRi ei lähe vist üksi lend? Ikka vahemaandumine Helsingis. Milliseid häid mõtteid veel on?

Tallinn - Mumbai (Bombay) - Tallinn 6299 EEK on hea ju küll

L TUR pakub alates 559 euri Frankfurdist SriLankan Airlinesiga....

Mumbai variant on senini kõige odavam ja mugavaim. See pool siis korras. Kes on ise Mumbaist Sri Lankale edasi lennanud? Milliseid soovitusi on?

no ma ei suuda küll mingi valemiga järeldada, et Mumbai oleks kõige odavam ja veel vähem kõige mugavam...

Sinu pakutud variant oli ka hea, kuid kui lisada Tallinn Frankfurt ots, ei tule palju odavam. Olen Helsingi kaudu Mumbais käinud juba ning seetõttu ütlengi, et minu jaoks on see mugav. Mida vähem ümberistumisi, seda etem. Uurin sinu pakutud varianti lähemalt, tänan selle eest :) Ei ole veel leidnud midagi sellist, et ohhoo, see sobib mulle :)

no ma ei mõelnud siin küll enda pakutud varianti, vaid tahaks näha seda odava hinnaga varianti Mumbaist Colombosse. Ja ümberistumisi on Frankfurdi puhul 1 vähem.

No Tallinnast Mumbaisse saab odavalt, 1 kord ümber istuda. Aga Mumbaist Colombosse vaatasin, et ei lähe eriti lende, peab jumala kaua järgmist lendu ootama. Tsekkasin Sri Lankan Airlinesi lehelt, kuid sealt tuli Frankfurt Colombo ots üle 1000 euro :(

ilmselt pead ikka mingi Saksamaa variandi peale minema, kuigi juulis on palju mõnusamaid kohti kui Colombo.

irw. TLL-FRA-BKK-CMB in business, sh. FRA-BKK in first. Maksumus alla 10 tonni, kuigi one-way ots. Võlusõna BMI miles+cash redemption ;)

Läksin vist hoogu, sõida või ise... http://www.edreams.com/edreams/shared/amadeus3/FareItineraryView .jhtml;$sessionid$30G3CCXDMHKCJQFISY5CFEWAVCLC0IV0?_requestid=157483

Tallinn - Mumbai (Bombay) - Tallinn 6299 EEK; Mumbai (India) - Katunayake Airport (Sri Lanka)- Mumbai (India)261.02 EUR = 4,084.09 EEK

India kaudu Sri Lankale lendamist planeerides tuleks arvestada et viisavaba transiidi võimalused läbi India lennujaamade on väga limiteeritud ja vajavad eelnevat kooskõlastust lennufirmaga. Isegi kui reisija transiit õnnestub, on täiendav riskitegur pagas. Kahe eraldi piletiga registreeritakse kohvrid ainult kuni Mumbaini ja kuna seal neid ilma viisata kätte ei saa võivad probleemid tekkida juba reisi alguspunktis. Ehk läbi India lennates oleks soovitatav ka sinna viisa hankida (mis on muidugi täiendav aja- ja rahakulu).

seda leehekylge: http://www.jetairways.com/ Nad lendavad ka India ja Sri Lanka vahet. Ise kasutasin nende teenust detsembris, lennates Chennaist Colombosse. Eks ta yks paras seiklus tuleb - Tln-Helsingi-Mumbai-Chennai (v6i Bengaluru)-Colombo :) Aga suht odav kindla peale.

soovitan võtta ühendust meie giidiga---organiseeris talvel meile kogu saarel reisi kolme nädala jooksul---temal pidi olema võimalus hankida ka soodsaid edasi-tagasi pileteid Frankfurdist. karnal3@hotmail.com. giidi nimi on Karnal.

Olen kasutanud pidevalt Londonist, UK-st sellist firmat nagu: http://www.firstchoice.co.uk/ Ja see lendab Gatwicki lennujaamast kuhu tulevad ka Estonian Airi lennud. Sealt saab igasugu odavaid pakette ja ka lihtsalt lende osta. Vahest on seal ikka super odavad hinnad ,olen sellega lennanud läbi pool maailma ja ei kurda . Soovitan soojalt ja hinnad ei kohuta , vahest on Sri Lankale edasi tagasi lend ainult 8000 EEK mis pole palju minumeelest ja ka ilma mingi vahemaandumiseta otse Londonist.Muidugi, iseasi kuidas Londonisse saab aga arvan et see pole ju eriti suur probleem.

Vaatasin, et Reisiekspert pakub talveks ka reise Sri Lankale Frankfurdi kaudu. Mitu tundi võiks kesta lennureis Frankfurt-Colombo? Ja veel - oskab keegi Reisieksperdi hotelle kommenteerida. Tänud ette

Meie käisime 2008a talvel Reisieksperdi kaudu. Frankfurdist Colombosse lendab ümmarguselt 10 tundi. Iseenesest see Reisieksperdi kogu pakett on viimase peal. Hotellid kõige vingemad piirkonnas. Ringreis juba teistes kirjutistes mainitud Jalaliga. Kõik oli igati muretu ja viimase peal. Kui aga ise veel peaks minema, siis broneeriks kõik läbi kohaliku büroo või võtaks ühendust Jalaliga -tema teeks ka kõik ära. Läbi Reisieksperdi ikka väga kallis ning nii peenutseja ma ei ole, et peaks olema kõige vingemates hotellides. Ringreisi ajal ei olnud võimalik ka kusagil mujal süüa, kui nendes kallites hotellides ning maksime õhtusöökide eest kirvest. Loely Planetis ka kõik kirjas, kus ja kuidas ning kõik peab paika. Kui aga tahate igati muretut korraldust, siis Reisiekspert seda ka pakub, aga ringreisi ajal paluge kõik õhtusöögid juba hinda ära panna, ilmselt kohapeal ostes on see veel mitmekordse hinnaga.