Lennukiga Sri Lankale

Tere Soovin juulis lennata Sri Lankale ning otsin edasi tagasi pileteid mis jääks alla 15 tuhande krooni. Eelnevad selleteemalised postitused vaatasin läbi ning sealt eriti abi ei saanud, kuna andmed on vananenud, näiteks ei sõida mõned lennufirmad juulis Colombosse või annavad suht kalli hinna. Äkki keegi on hiljuti ise otsinud endale piletied või oskab niisama head nõu anda. Tahaks lennata võimalikult väheste ümberistumistega algusega Tallinnast. Palun abi

1
23

Yks variant - Helsingist Delhisse ja sealt Colombosse. Yks syy, miks paljud ei lenda, on off-season ja halb ilm (vihmaperiood).

0
0

See on ka hea variant. Vaatasin, et Londonist LHRist saaks kohe otse ka Colombosse, see tundus suht OK. Aga ega Tallinnast otse LHRi ei lähe vist üksi lend? Ikka vahemaandumine Helsingis. Milliseid häid mõtteid veel on?

0
0

Tallinn - Mumbai (Bombay) - Tallinn 6299 EEK on hea ju küll

0
0

L TUR pakub alates 559 euri Frankfurdist SriLankan Airlinesiga....

0
0

Mumbai variant on senini kõige odavam ja mugavaim. See pool siis korras. Kes on ise Mumbaist Sri Lankale edasi lennanud? Milliseid soovitusi on?

0
0

no ma ei suuda küll mingi valemiga järeldada, et Mumbai oleks kõige odavam ja veel vähem kõige mugavam...

0
0

Sinu pakutud variant oli ka hea, kuid kui lisada Tallinn Frankfurt ots, ei tule palju odavam. Olen Helsingi kaudu Mumbais käinud juba ning seetõttu ütlengi, et minu jaoks on see mugav. Mida vähem ümberistumisi, seda etem. Uurin sinu pakutud varianti lähemalt, tänan selle eest :) Ei ole veel leidnud midagi sellist, et ohhoo, see sobib mulle :)

0
0

no ma ei mõelnud siin küll enda pakutud varianti, vaid tahaks näha seda odava hinnaga varianti Mumbaist Colombosse. Ja ümberistumisi on Frankfurdi puhul 1 vähem.

0
0

No Tallinnast Mumbaisse saab odavalt, 1 kord ümber istuda. Aga Mumbaist Colombosse vaatasin, et ei lähe eriti lende, peab jumala kaua järgmist lendu ootama. Tsekkasin Sri Lankan Airlinesi lehelt, kuid sealt tuli Frankfurt Colombo ots üle 1000 euro :(

0
0

ilmselt pead ikka mingi Saksamaa variandi peale minema, kuigi juulis on palju mõnusamaid kohti kui Colombo.

0
0
0
0

irw. TLL-FRA-BKK-CMB in business, sh. FRA-BKK in first. Maksumus alla 10 tonni, kuigi one-way ots. Võlusõna BMI miles+cash redemption ;)

0
0

Läksin vist hoogu, sõida või ise... http://www.edreams.com/edreams/shared/amadeus3/FareItineraryView .jhtml;$sessionid$30G3CCXDMHKCJQFISY5CFEWAVCLC0IV0?_requestid=157483

0
0

Tallinn - Mumbai (Bombay) - Tallinn 6299 EEK; Mumbai (India) - Katunayake Airport (Sri Lanka)- Mumbai (India)261.02 EUR = 4,084.09 EEK

0
0

India kaudu Sri Lankale lendamist planeerides tuleks arvestada et viisavaba transiidi võimalused läbi India lennujaamade on väga limiteeritud ja vajavad eelnevat kooskõlastust lennufirmaga. Isegi kui reisija transiit õnnestub, on täiendav riskitegur pagas. Kahe eraldi piletiga registreeritakse kohvrid ainult kuni Mumbaini ja kuna seal neid ilma viisata kätte ei saa võivad probleemid tekkida juba reisi alguspunktis. Ehk läbi India lennates oleks soovitatav ka sinna viisa hankida (mis on muidugi täiendav aja- ja rahakulu).

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased