Lennupilet Chicagosse juulis 2014

Tarvis sõita järgmise aasta juuli algul 2 nädalaks Chicagosse,kuna kuupäevad on suhteliselt jäigalt paigas,siis sooviks asjatundjate abi ja nõu,millistelt teada ja tuntud saitidelt peale bookinghouse ja lendama.ee ning lennukompaniide SAS,LOT,FINNAIR kodulehtedelt võiks veel soodsaid pileteid otsida,praegu tundub,et juuli kuu on üldse kõige kallim alates 800eur-ist,võrreldes juuni ja augusti sama perioodiga on ca.200 euri kallim,kas on mõtet loota aastalõpu kampaaniate peale või osta siiski praegu ära,sest muidu saavad needki n.ö.odavamad piletid otsa.Probleemiks on veel ka see,et grupis on vanemaid inimesi ning päris väikesi lapsi,seepärast peaks olema ainult ühe ümberistumisega reis.

Jälgi KLMi - lendavad läbi Amsterdami väga mugavate lennuaegadega ja ka hind on vahepeal täiesti ok.

0
0

Vanurite kohta ei oska öelda, kuid minu kogemuse järgi, väikeste (suht püsimatute) laste puhul on vahemaandumised just head. Saavad vahepeal takistamatult jalgu sirutada ja lennujaama mängutoas mängida, kohvri otsas/ekskalaatoril sõita ja lihtsalt ringi joosta. Kui lennukitoit ei sobi siis ka söögivalik lennujaamas suurem ning DVD mängijat, Ipadi vms ka vaja ju vahepeal laadida :) Meie igatahes otsime väikelaste pärast just vahemaandumistega lende aga eks lapsed on ka erinevad. Finnairiga sai kunagi pika lennu puhul alla aastasele ka magamiskookoni seina peale, teistel lennufirmadel pole sellist luksust näinud.

0
0

Parim sait hindade võrdluseks ja vaatamiseks on www.skyscanner.net .

See sait hõlmab teisi saite. Igaks juhuks võid vaadata ka www.dohop.com -i.

Enda kogemused näitavad seda, et soodsad lennupiletid tulevad müüki ca 5-7 kuud enne sinu soovitud väljalendu.

8-12 kuud enne väljalendu on enamjaolt kallimad standard-hinnad (va eri promode ajal)

0
0

Otsisin jälle omade kuupäevade pileteid CHICAGOSSE ja ühendatud lennupiletite müüja SKYSCANNER ei andnud seda parimat tulemust,millest siin algul lubatud oli,pigem 200 euri kallimat,kui LOT.COM kodulehel

0
0

Soovitan siia vaadata: matrix.itasoftware.com

0
0

Omast kogemusest usa piletitega niipalju, et juuni lõpp kuni augusti keskpaik on piletid üldse kõige kallimad. mõistlikke hindu on võimalik küll leida, kuid seda enamasti kevadiste (märts-mai) sooduskampaaniate ajal. kui aga sihtkoha ega kuupäevadega ei vea, siis on ... . endal õnnestus viimati üleeelmisel aastal KLMi kevadkampaania ajal juuliks Helsingist Washingtoni 579 hind leida. nii et vbl peaksid rahulikult võtma ja ootama, praegu veel suveperioodi kampaaniaid ei ole.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased