Lennupiletid Istanbuli Riiast

Kas keegi oskab soovitada odavaid lennufirmasid, kes pakuvad lennupileteid Tallinnast Istambuli? Reis võib olla ka ümberistumistega. Ette tänades.

Ma olen lendanud AirBaltic´uga. Ümberistumine Riias. Veel otse Riiast lendab Turkish Airlains. Pileteid saate bronnida http://www.thy.com/

Siit Tallinnast pileteid Airbaltic´ule olen ostnud reisibüroos "Berger reisid" ja "Kaleva Travel".

Nendel väga tihti soodukaid võib leida.

Ma ostsin läbi Reisieksperdi, ka Airbaltic ja läbi Riia .

Ausaltõeldes ei saa ma hästi aru, miks otse lennukompaniist ostmise asemel peab vahendajatele maksma?

Ma ostan ka otse, aga vahendaja kasutamise põhjuseks võivad olla mugavus, emakeelne asjaajamine, kindlustuste jms lisateenuste soodne sebimine ning ehk ka see, et kui mingi jama toimub (nt lennufirma pankrot), siis on kelle peale pahameel välja valada ning kellelt raha tagasi nõuda :)

Kui on vahendaja - siis võtab vahendaja asjaajamise, ajaraiskamise ja vastutuse enda kanda. Kohustub ka teavitama lennuaegade muutumisest jne. Sageli pakub vahendaja soodsamaid hindu ja üldiselt mitte kallimaid, kui Sa ise otse ostes saad. Sõltub muidugi vahendajast.

Tunnistan ausalt - mul on seljataga üle saja lennu. Siiamaani pole ma viitsinud kordagi ühtki piletit otse lennukompaniilt osta, kuna mu 2 nö ihuvahendajat on alati pakkunud kas samaväärse või odavama hinna.

ixxx, ega kõigil ei ole nii tegijaid ihuvahendajaid:D Siin ikka on lihtinimesi ka ja ega ma mõelnudki, et ei tohi osta...lihtsalt tihti saab välismaa vahendajalt või otse koduka sooduspakkumiselt tunduvalt parema hinna. Iseasi on muidugi trikid a la Estraveliga USA sse jne.

Need ihuvahendajad teenindavad keda iganes samaväärselt.

Just tulnuna oskan kiita AirBalticut. Istu Riias peale ja kohal oledki. Kui väljasõiduga ei kaasne mingit edasist plaani, osta paar päeva enne väljalendu-super head hinnad!Pagasi eest sinna maksa Riias ( kui nõutakse ), tagasiteel 20kg loomulik pagas

Mis need "super head hinnad" on?

no mul nt on novembris return pilet 1200 krooniga. Loodetavasti ikka lendab.