Lennupiletid Kreetale

Kas keegi oskab äkki soovitada mingit soodsat lennuvarianti Kreetale?
Meie reisibürood pakuvad hinda kuskil 5900kr. Äkki see ongi hea hind?

Kui viitsid seigelda ja ümber istuda, siis ma sain ühe otsa pileti Tallinn-Riia-Ateena-Iraklion 1400 krooniga.

Muska, kust sa sellise pakkumise välja võlusid?

Kuupäevi otsides ja sobitades, päris keeruline töö,kuid Airbalticuga Tallinn-Ateena ots ja Ateena Iraklion Aegean Airlinesiga. Pikka aega ostsin ette ära ka:)

Ise ostsin juunisse Tallinn-Berliin-Ateena-Berliin-Tallinn pileti 2900 krooni eest. Kasutades Easyjet-i lisandub muidugi ööbimise hind Berliinis. Kui otsid, leiad ehk ka Ateenast Kreetale saamise võimaluse.

Kui sul on minek pärast jaanipäeva, siis hakkab London-Iraklion liinil tööle otselend easyjetiga. Tallinn-London samuti easyjetiga, peaks samuti üpris soodne olema!:)

Samuti, kui leiad muud varianti pidi Ateenasse pileti, siis veidi (kuid mitte märkimisväärselt) on minna Ateenast laevaga Iraklioni.

25.06.08
3500 kreetale easyjetiga läbi Berlini

eelmine aasta käisime Sterlinguga - Stockholm - Hania, kokku edasi-tagasi kahele oli alla 8000 krooni. Stokki saime tuttava kaudu laevaga poolmuidu.
netiaadress www.sterling.dk (odavlennufirma, lennuk suht väike ja ebamugav - elab üle).

Meie läheme 27. august - 4. september viiekesi Kreetale Easyjetiga Tallinn-Berliin-Heraklion-Berliin-Tallinn...
Pileti hinnaks tuli 2400 krooni edasi-tagasi ühe inimese kohta.
Me ise jäime päris rahule. Piletid said bronnitud veebruari lõpus.

...hetkel pakub "Perereisid" ka soodsat hinda - http://www.perereisid.ee/est/sooduspakkumised/skrek/
siin küll koos kahetärni majutusega, kuid selle rahaga kohale saada ja seal ise ringi mütata tundub siiski üsna ok võrreldes teiste turismireisi pakkujatega:)

Estravel teatas, et Novatours pakub maikuus ainult lendu TLL-HER 1990 krooni (nädal kohalolekut).

Teeks teema jälle aktuaalseks, kuna uus hooaeg on alanud.
Oleks soov minna Kreetale kaheks nädalaks ja soov omal käel ringi liikuda, seega otsime soodsaid lendusid. Seni kahjuks tulutult....parimad eelpool mainitud pakkujad on pankrotis või liinid sulgenud, kohalikud tsarterid eelmise aastaga võrreldes kõvasti hindu tõstnud. Kas on veel keegi, kes on otsinud või isegi leidnud viise, kuidas soodsamalt kohale saada.
Üheks tingimuseks on ka see, et ümberistumisi lendudel Tallinnast Kreetale peaks olema vaid üks (kuna tahaks telkima minna ja pagasikadumine ei vaimustaks väga).
Minek on planeeritud juuni esimesse poolde.

Soodsamad variandid on ilmselt:
Riia-Ateena AirBalticuga http://www.airbaltic.com/ja Ateena-Kreeta Aegeanairiga http://www.aegeanair.com/
või Ateena-Kreeta laevaga http://www.ferries.gr

Otsin ka juba ammu soodsat lendu Kreetale. Eelmise aastaga võrreldavat hinnataset pakub reisifirmadest ainult Horizon, neil on endiselt 1 nädal 5990 ja 2 nädalat 6990. Ma ei saa muidugi hästi aru, mis vahet on sellel, kas ma istun tagasi tulles lennukisse nädala hiljem või varem, aga võibolla ma ei peagi aru saama. Horizoniga saab nii Haniasse kui Iraklisse, Toptoursi lennud viivad EA-ga (väidetavalt) vaid Haniasse.
Vaatasin ka igasuguseid regulaarlende, odavamat ei leidnud. Lufthansa vahepeal pakkus, aga see sai otsa pagana ruttu. Ateenast lennukiga Kreetale tuli minu arvates tüki odavam kui laevaga. Võimalik, et vaatasin valesid liine.
Kui kellelegi midagi näppu juhtub, annate ehk siiagi teada.
Üks õhkõrn võimalus on selline, et jääd ootama viimase hetke odavat loteriipakkumist Kreetale ja võtad selle. Öömaja jätad kus krt või vajadusel kasutad mõnel päeval (nt kui lend jõuab hilisõhtul). Üle-eelmisel aastal tegin nii, maksin 4000.. Eelmisel aastal jäin taas sellele lootma, aga midagi ei olnud saada. Ka lennupileteid mitte. Sel aastal ei taha eriti lootma jääda sellisele võimalusele, eelmise aasta jõudmine Kreetale oli paras katsumus ja pealegi kulukas katsumus.

Eelmine aasta olid hulludel päevadel Tallinn-Iraklion-Tallinn otsa piletid müügis 1990 krooniga, samuti mai alguses Novatoursi sooduspakkumine edasi-tagasi nädalapikkusele reisile 1990 krooni.

Tänan vastajatele,
Eelmainitud variandid on ka endal korduvalt kõik läbi otsitud ja nüüdseks Kreeta plaan ka maha maetud.
Eelmisel aastal oli võimalik Kreetale tsarteriga lennata 2 nädalaks 5600.- eest, nüüd küsitakse jah 6990.-, mis tundub liig.
Ühenädalased paketid ei huvita, sest selle ajaga ei jõua seal suurt midagi teha. Kahenädalasi pakette ei ole märganud sellise hinnaga, mis oleks soodsam, kui see tsarter 6990.- võtta.
Eks paistab, kas kunagi muutuvad hinnad mõistlikuks või jääbki see reis unistuseks.
Siis tuleb mujale reisida vahepeal ;)

Hind täiskasvanu kohta (sisaldab kõiki makse): 5060.00 EEK

Pileti tüüp: E-pilet Makse laekumise tähtaeg meie kontole Swedbank'is (kl 15:00ks): 16.04.2009

Sulge detailid

Väljumine Väljub: T, juuni 16 Saabub: T, juuni 16

08:50 

Tallinn
Ulemiste 09:45
Riga
International Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 366
Lennukitüüp: Boeing 737-300
Ümberistumine: Riga (1 h 15 min)
11:00
Riga
International 14:25
Athens
Eleftherios Venizelos Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 611
Lennukitüüp: Boeing 737-300
--- või ---
05:20
Tallinn
Ulemiste 06:15
Riga
International Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 364
Lennukitüüp: Fokker 50
Ümberistumine: Riga (4 h 45 min)
11:00
Riga
International 14:25
Athens
Eleftherios Venizelos Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 611
Lennukitüüp: Boeing 737-300

Naasmine Väljub: N, sept 17 Saabub: N, sept 17

15:00 

Athens
Eleftherios Venizelos 18:25
Riga
International Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 612
Lennukitüüp: Boeing 737-300
Ümberistumine: Riga (1 h )
19:25
Riga
International 20:20
Tallinn
Ulemiste Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 363
Lennukitüüp: Boeing 737-300
--- või ---
15:00
Athens
Eleftherios Venizelos 18:25
Riga
International Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 612
Lennukitüüp: Boeing 737-300
Ümberistumine: Riga (5 h 30 min)
23:55
Riga
International 00:50(+1)
Tallinn
Ulemiste Lennufirma: Air Baltic
Lend nr: 365
Lennukitüüp: Fokker 50

Hind täiskasvanu kohta (sisaldab kõiki makse): 3963.00 EEK
Pileti tüüp: E-pilet Makse laekumise tähtaeg meie kontole Swedbank'is (kl 15:00ks): 16.04.2009

Detailid Sulge detailid
Väljumine Väljub: K, aug 12 Saabub: K, aug 12
06:40 Tallinn
Ulemiste 12:40 Athens
Eleftherios Venizelos 1 ümberistumine: Copenhagen
Kestvus: 6 h 0 min

06:40 Tallinn
Ulemiste
Terminal: 3 07:20 Copenhagen
Kastrup
Lennufirma: Estonian Air
Lend nr: 141
Lennukitüüp: Boeing 737-300
Ümberistumine: Copenhagen (1 h 5 min)
08:25 Copenhagen
Kastrup 12:40 Athens
Eleftherios Venizelos
Terminal: 3
Lennufirma: Cimber Air
Lend nr: 5701
Lennukitüüp: Boeing 737-700

Naasmine Väljub: K, aug 19 Saabub: K, aug 19
13:25 Athens
Eleftherios Venizelos 23:10 Tallinn
Ulemiste 1 ümberistumine: Copenhagen
Kestvus: 9 h 45 min

13:25 Athens
Eleftherios Venizelos
Terminal: 3 15:40 Copenhagen
Kastrup
Lennufirma: Cimber Air
Lend nr: 5702
Lennukitüüp: Boeing 737-700
Ümberistumine: Copenhagen (4 h 55 min)
20:35 Copenhagen
Kastrup 23:10 Tallinn
Ulemiste
Terminal: 3
Lennufirma: Estonian Air
Lend nr: 146
Lennukitüüp: Boeing 737-300

Lennupileti hind
Ööde arv 1. täisk. 1. laps. 0 - 2 1. laps. 2 - 12
7 4990 450 4990
14 5990 450 5990

vedaja: SmartLynx Airlines Tallinn-Iraklion-Tallinn
www.estour.ee

450 on lennupileti hind ühele lapsele vanuses 0-2a.
Ise just tulin Ateenast, et airbaltic avas 31.märts oma suvehooaja lennud otse Ateenasse. Üks variant on sealt vaadata juba kohalikke lende/laevu siit:
http://www.west-crete.com/travel-transport-to-crete.htm