Lennupiletid Kuubale

Tere

Kes käinud ja vaeva näinud, siis millise marsruudi ja lennufirmadega olete Kuubale lennanud? Plaanis minna sinna aastavahetuseks. Siinsed postitused on läbi loetud ja tundub, et infot oleks vaja kaasajastada. Tänud ette :)

Päris keerulise ülesande olete lahendada võtnud. Aastavahetus ja soodukat on üldiselt skaala eri otstes.

Kui Helsingist otsida, siis suure tõenäosusega on odavaim Aeroflot kuskil 750 euro kandis. Mitte tingimata parimate lennuaegadega. Aga vaata, mis Londonist või Manchesterist pakutakse. Või näiteks Arkefly (oli ta Amsterdamist või Brüsselist). Aga veelkord - aastavahetusel on hinnad umbes 1,5+ korda kallimad.

Tänan kommenteerimast. Täitsa usun, et nii see ongi. Kahjuks pole talvise reisi kuupäevadega võimalik väga mängida. Ilmselt ei muudaks uue aasta esimestel päevadel väljumine ka suurt midagi. Hetkel on kõik hinnad tuhande euro ümber. Variant on sellisel juhul kas loota ja oodata mesimagusat pakkumist või valida uus soodsam sihtkoht, aga ega aastavahetus on tõenäoliselt üle maailma kallis aeg reisimiseks.

Jaanuari alguses on siiski odavam. Juhul, kui saate lennata välja 4. või 5. jaanuaril, tagasi 19 või 21, siis Helsingist saaks Havannasse 726 euroga. Vedajaks Aeroflot, aga väga keeruline on soovitada lendu, kus on ligi 13-tunnine vahemaandumine Moskvas. Air Europa Londonist jaanuari esimestel päevadel 720 eurot. Võimalik, et mõne open-jaw variandiga saab odavamaks timmida. Vaadata tasub ka Varaderot ja Holguini. USA taustaga otsisüsteemid Kuuba lennujaamu muidugi ei näita.

Äkki on kellelgi kogemus Cancunist merd mööda/lennates Kuubale saamise osas? Aasta alguses tekib tõenäoliselt palju viimase hetke võimalusi Helsingist Mehhikosse. Omal ka plaan umbes kuuks ajaks sinna suunduda.

Tänan Veigo. Läbi Moskva saaks tõesti jaanuari alguses odavamalt, aga see pikk ooteaeg on üks tõsine mõtlemiskoht.

Oli üsna sarnane mõte, reisikuupäevadena ca 18.-19.12 kuni 5.-6.01 , kuid piletihinnad on tõesti kallid. Väga heade lennuaegadega KLM tuleb ca 1300 EUR.