Lennupiletid Londonist Eestisse?!

Tere!
Sõidan Austraaliast Londonisse(jaanuari lõpus), lennuk jõuab 21.00, enamus lennud aga stardivad järgmisel päeval alles(nt kl 6 hommikul ja ka kl 13.00). Minu küsimus siinkohal: kas on mõtet endale pilet siiski ära broneerida ning oodata ca 12h uut lendu või lennata lihtsalt Londonisse, lootes, et ehk saab mõnele viimasehetke lennule?!
Kõik asjalikud ettepanekud, ideed oodatud! Tänud

Mis lennujaamas maandud?
Kas peale 21.00 tuleb Tallinna veel miski lend?

Ei tule peale 21.00. Jube raske on vastata küsimusele, kui ei tea, mis lennujaama sa saabud. Londonis on 4 suurt lennujaama, Eestisse lähevad neist otselennud 3-st, Heathrowst saab Tallinna läbi Helsinki Finnairiga nt. Kui sa kl 21 saabud ja järgmine päev kl 6-sele lennule lähed, siis ei ole ju 12 h vaja oodata. Lennult väljasaamine ja (võimalik) lennujaamade vahetus võtab ka aega.
Mina küll mingit mõistlikku võimalust ei näe samal päeval edasi lendamiseks. Välja tuleb arvestavasti täpselt sama, kui Londonis need tunnid parajaks teha, lihtsalt raha kulub rohkem.
Lisaks, kui sa lennujaamast lennupileti ostad, pead selle eest kordades rohkem maksma, kui ette broneerides.

Tuletan veel meelde ajavahet - kui Londonis on kell 21, siis Tallinnas juba 23:00. Liites veel juurde ümberistumise ja lennuaja, siis isegi teoreetiliselt enne kl 2 või 3 öösel Tallinnasse ei jõuaks.

Aga miks üldse kohe edasi lennata? Pikk lend on niigi väsitav, puhka hotellis välja ja lenda järgmisel hommikul normaalsel ajal edasi.

Gatwick´i lennujaama maandun. Peale 9t enam ei tule lennukeid, selles asi ongi:(. Olen isegi mõelnud sellele, et hotellis üks öö olla ning siis edasi lennata, aga samas ei viitsi seigelda, tahaks ruttu koju peale pikka lendu:). Igatahes suured tänud vastajatele!

Igal juhul tuleb varakult lend broneerida. Gatwickist lendab vist ainult Estonian Air Tallinna.

Kui Sa tahad odavama hinnaga piletit saada, siis peaksid kindlasti varem ette ostma. Mida varem ostad, seda odavamalt saad.

Otse Gatwickist läheb Estonian Air, kuid minu teada ei lenda nad iga päev - EA koduka järgi lendab jaanuaris ainult neljapäeviti ja pühapäeviti. Seega vaata, kas Sulle vajalikul päeval toimub EA lend või mitte.

Kui EA ei lenda, jääb Sul üle EasyJet Stanstedist või Ryanair Lutonist. Lennujaamad paiknevad teineteisest üpris kaugel (http://www.gatwickairport.com/transport/between-airports/):
Gatwick - Luton võtab aega 2 h 30 min otseühendusega;
Gatwick - Stansted 3 h otseühendusega.

Seega võtab see korralikult aega ja vajab planeerimist. Kui saad edasi lennata EA-ga (mis siiski väljub tunduvalt hiljem kui kl 6 hommikul), siis võib need tunnid ka lennujaamas mööda saata.

Ja alati on võimalus lennata Tallinna ka ümberistumisega. Meile kõige sobilikumad oleks siis ilmselt Air Baltic läbi Riia, Ryanair läbi Stockholm - Skavsta, Lufthansa läbi Frankfurdi. Muidugi saab ka minna Gatwickist Heathrow´sse (Gatwickile kõige lähemal) ja sealt ümberistumisega kas Finnair Helsinkisse või nt British Airways Stockholmi.

Igal juhul peaksid minu arvates selle sõidu ikkagi korralikult läbi mõtlema ja siis piletid ette ostma. Anna ka teada, millist lahendust kasutad.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi