Lennureis 3 alla 7 aastase lapsega

Tere,

Selline küsimus, et kas ma võin üksi lennukiga lennata 2, 3 ja 5 aastasega?

Jah, võib

1
0

Võib, aga ei pruugi. Isegi kui kõik dokumendid korras, oleneb see konkreetsest lennufirmast. Mõnel võib olla piirang 1-2 last per täiskasvanu, eriti piiripealsed on 2-aastased, kelle puhul oleneb kas on eraldi istekoht.

1
0

Huvitav küsimus ja ennastki huvitab, mis õige vastus on.

Ma ei tea, mis see regulatsioon täpselt oli, aga mul oli kunagi probleem, et imiku ja 2-aastasega lennates ei müünud Finnair mulle selliselt pileteid, et imik oleks omaette istekoha saanud (tahtsin ta turvahälliga lennukisse võtta). Kui oleks imik süles olnud, siis oleks kõik okei olnud, seega laste arv ühe täiskasvanu kohta ei olnud iseenesest takistuseks. Mina seevastu ei kujutanud ette, et lendan 10-tunnist lendu nii, et ei saa beebit sülest ära panna. Meil lahenes küsimus nii, et saime vanavanemad samale lennule korraldada, aga jah, ma ei tea, mis see põhjendus oli.

Edaspidised lennud kolme lapsega tegime alati nii, et teine vanem oli ka kaasas, seega otsene isklik kogemus puudub.

1
0

Üks põhjendusi saab olla, kui on nõue, et lapsed peavad istuma vanema kõrval, aga lennukis pole kõrvuti vastavat arvu istekohti. Ning kolmas laps ei saa kuidagi istuda vanema kõrval.

0
0

Siin võiks täpsustada et millise lennufirmaga on kavas lennata. Näiteks Ryanairi puhul saab üks täiskasvanud ja kohareserveeringu teinud reisija reserveerida lastele tasuta kuni 4 kohta: https://help.ryanair.com/hc/en-gb/categories/12503095332497-Travelling-With-Children ning mingit maksimumarvu piiravat reeglit nende üldtingimustes pole: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions/termsandconditionsar_368204930. Aga pole välistatud et teistel firmadel teised reeglid

1
0

Samas Ryanairi juhises on kirjas ka see, et kui lähestikku kohti enam ei ole, siis palun vali teine lend.

Ehk - tuleb võimalikult vara oma bronnid ära teha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased