Linnareis nädalavahetusel

Tere!


Palun soovitage huvitavat sihtkohta nö kiireks nädalavahetuse tripiks. 

Honolulu?


Aga kui nüüd pisut tõsisemalt, siis mingi aimduse võiksid ikkagi eelistustest anda. Wizzair alustas lende Kiievisse, see oleks odav ja nostalgiline. Kallimaid euroopa pealinnu on valida kümneid. Kevadel/Sügisel soovitaks ehk Vahemere äärt, suvel soovitaks vältida Roomat, Ateenat jms põrgukatlaid. Talvel aga miks mitte.

Ehk - mis on "huvitav"? Mis on eelarve? Millal on reis? Kas "kiire" tähendab otselendu? Kas  lend võib alata ka Riiast või Helsinkist? Kas nädalavahetus on  vaid laupäev-pühapäev või saab näpistada ka neljapäevast või esmaspäevast? Kas teemapüstitaja üldse lennata julgeb või tuleks hoopis eesti sihtkohti pakkuda? ... ... ...?

:) Täpsustan: mai/juuni alguses; otselend (võiks alata Tallinnast või Riiast); saab näpistada ka reede; eelarve - mida soodsam, seda parem; huvitav, st, mitte nö klassikalised London, Berliin jne.

Sellisel juhul juba pakutud Kiiev. Kui Berliin ära tüüdanud, siis võib lennata ju Bremeni või ka Frankfurt Hahni, et sealt avastada külaidülli saksa moodi.

Paljudel on ka Kopenhaagen vahele jäänud. Mõnus skandinaavia linnake, põnevust lisamas näiteks Freetown või külaskäik Malmösse.
Uued sihtkohad odavlendude näol on valikut oluliselt laiendanud. Paphos, Tel-Aviv, Malta...

Ja lisaks - ma ei otsiks eksootikat sihtkoha näol, vaid tuntud sihtkohas. Berliin üllatab mind iga kord. Kui kodutöö ära teha, on seal avastamist tohutult.

N-iteks Tallinn.  Millal viimati vanalinnas süviti kolasite?  Meie vist 30 aastat tagasi. Võtan sellel suvel ette.

Miks mitte Hawaii saared...... Aga see selleks. Mai-Juuni 2018. Mhmm...... Peaks ikka raha peale vihane olema, et nüüd lennukaid selleks hooajaks otsida. Aga mine tea?...

Miks vihane? Võtsin nädal tagasi Riia-Berliin-Riia 43 euri eest. Samamoodi kiire nv sutsakas.

https://trip.ee/odavad-lennupiletid/ryanairi-otselennud-tallinnast-maltale-al-86


Venita siis veidi pikemaks ja naudi juba täispuhkust. Maltal on eksootikat küllaga selleks ajaks.