Lloret de Mar. Hotel Top Royal Beach . Costa Brava. Hispaania

Tere. Nimelt sõida 19. Aprill Hispaaniasse. Lloret de Mar. Hotel Top Royal Beach . Costa Brava. Lapsega ja mehega. Kas keegi hea inimene räägiks mulle lähemalt sellest hotellist ja kuurortist.. Ja kas ühistrantsport Barcelonasse on olemas , autorent tundub üle mõistuse kallis.. Kas hotell on normaalne ja söögid Head ?? Kas ilma ja vesi peaks norm olema sellel ajal. Ja kas lähedal asuvaid huvitavaid linnasid on ?? Üleüldist infot mis võiks kasulik olla :))

Autorent lennujaamast nädalaks ca 100eur ehk alla 15 eur/päev + kütus, huvi korral vaata näiteks http://www.doyouspain.com . Annab võimaluse paindlikult ringi liikuda ja tõenäoliselt ka soodsam kui 3 inimest nädal aega ühistranspordi/taksoga liigelda. Soovitan GPS kaasa võtta, lihtsam seigelda.

0
0

http://www.amigoautos.com/ leiab kõige odavama autorendi pakkumise, hinnad alates 30€ nädalaks

0
0

Loomulikult auto ,ühistranspordiga maksate kolmekesi laksuga paari päeva rendirahad ja asju tassite seljas ja käe otsas! Ja pärast väsinud last kah takkaotsa!

0
0

amigoautos.com on kõige odavam auto 30 eurot päev.. nädal umbes 200eurot.. doyouspain.com seal on juba odavam ;)

0
0

kuhu siis autoga sõitma minna, kindlasti tahaks Barcelonasse minna, mitte linnavahele, jätaksin kuskile linnaäärde auto ja seal seikleks edasi :)

0
0

Päris äärelinna pole mõtet aga tuled vaikselt mööda mereäärt ja keerad Akvaariumisse,sinna saadki auto parkida ja kõrval kohe Zoo ja ka vanalinn! Kui Akvaariumisse minna ei taha siis pane Hospidali juurde!See nõks varem!

0
0

Ja ümbruskonnas on vingeim koht loomulikult, Monestir de Montserrat, Ja unustamatu elamuse saad kui lähed üles köisraudteega!Saab ka rongiga.

0
0

Hudsih,Sinu kirjutisest ei selgu,kui pikaks ajaks Sa plaanid Costa Bravale minna.Kui Sul aega veidi rohkem on, siis Barcelonas oleks üksi vaatamist-käimist vähemalt kolmeks päevaks(Güelli park,Sagrada Familia,La Rambla, Gaudi majad... jne.Väga kihvt linn, mis on otsast otsani vaatamist täis. Ja muidugi Montserrat klooster,nagu ka Arks soovitas-ülivinge koht. Lloret de Mar iseenesest ei jätnud erilist muljet,küll aga ca 10km kaugusel olev Tossa de Mar oma mauride kindluse ja roomaaegse vanalinnaga. Ja kui oled Salvador Dali huviline, siis tema majamuuseum Port Liggatis on päris äge koht ,samuti muuseum Figuereses ja loss Pubolis on külastamist väärt.Need kohad jäävad Lloretist vastupidiselt Barcelonale Prantsuse piiri poole ja külastamiseks on mõistlik rendiauto.Barcelonasse saab aga Lloretist edukalt liinibussiga.Barcelonast Monserrati aga saab osta näiteks Hispaania väljaku metroojaamast komplekspileti,mis sisaldab rongi mägitrammi-või kõisraudteepileteid ja metroopileteid edasi tagasi soovitud punkti Barcelonas.Kui Montserrati lähed mine kindlasti seal funikulööriga mäetippu-vaated sealt on ülivõimsad. Head reisi-kant on ülikihvt.

1
0

Suuur tänu info eest. 19-26 aprill veedame Costa Bravas. Kui ilm ikka kisub vägaväga koledaks pean ikka rendiauto võtma pikemaks ajaks ja teiepoolt soovitatud kohad läbi käima.. Kuna inglis keel on muidu natuke vigane, siis üritan enne kodus suurema eeltöö ära teha. Kindlasti tahaks Minna Barcelonas aquariumi külastama, kuna mul väike 3 aastane poiss siis temale seal kindlasti meeldib :))

0
0

to: Hudsih-Barcelona loomaaed koos delfiinide show-ga arvan on huvitavam 3.a. ja ei jäta ükskõikseks ka täiskasvanuid. Muidugi sissepääsu hind oli krõbe-vist 17. euri inim. kohta eelmisel aastal. Allahindlust ei tea, õpilane sai ISIC kaardiga veidi odavamalt. Delfiinide show on pileti hinna sees ja kestab ca 45 min. Nende kodulehel ehk on ajad üleval, suvel toimusid need 3x päevas. Akvaarium oli nagu ikka, elamust ei saanud.

0
0

Need H Top hotellid jätsid Costa Braval kuidagi väsinud mulje. Kaks sügist oleme sealkandis käinud ja viies erinevas hotellis olnud. Enne minekut on hobi korras tehtud veebis korralik hotellide kammimine, et mõistliku raha eest leida parim valik. H Topi valimine pole päevakorda tulnud. Samas see Royal Beach tundus nende seast üks viisakamaid. Tripadvisor annab kolm punkti: http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g494960-d280924-Reviews-H_Top_Royal_Beach-Lloret_de_Mar_Costa_Brava_Province_of_Girona_Catalonia.html

Esimest korda minnes tuleb auto kindlasti võtta, nagu eelkõnelejad ka välja tõid, on see suhteliselt soodne. Barcelona tihe liiklus ja kallis parkimine polnud minu jaoks aga mägedes on lahe!

0
0

Kas tõesti on hinnad nii palju muutunud, aga ei suuda leida 23-31.07.14 perioodiks Barcelonasse selliseid 100 euri nädal autosid mitte mingilt lehelt. Kammisin läbi: www.victoriacars.com/ carhire.centauro.net/ www.hispacar.com doyouspain.com/. Soodsaim on 195 euri eest ülipisike tikutoos, millega ei ole mägedes midagi peale hakata. Viimati võtsime Malaga kandis keskklassi auto (330€/ndl) ja sellegagi oli igal tõusul gaas põhjas ja hing kinni...

Vabandan risustamise pärast, kuid kirjutan siia teemasse, kuna siin on mainitud neid üliodavaid autorente.

0
0

Tänud vastuse eest. Plaanis ka Andorras ära käia. Sellisel juhul tuleb ilmselt ühistransport odavam lahendus.

0
0

Võib juhtuda, et sel ajal saan pakkuda matkabussi, millel piisavalt rammu ka mägedes. Hetkel kiiret pole, vaatame mis aeg toob. Palju teid on? Pole ise ka Andorrasse sisse keeranud, saaksite vast ka juhi ning teel Barcast Andorrasse saaksin näidata ka mõndagi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased