Lõbus küsimus naistele!

Hakkan kooli lõpetama ja sõidan vahetult enne seda nädalaks Madridi. Tahaksin sealt lõpukleidi osta - kas keegi oskab soovitada odavaid ja häid poode või head piirkonda, kust midagi sellist otsida? Pigem soovin odavamat kleiti (hinnaklassis kuni 1000 krooni), aga sellist, mida ehk Eestis ei müüda.

Oled sa kindel, et oled oma kaubanduslike küsimustega õigesse foorumisse sattunud?

Vaba teema ongi taoliste küsimuste jaoks.

Tânavaturult vôid jah midagi odavat leida,vòi siis hiinlaste(araablaste) poodidest.Hispaanias on ju euro kasutusel,seega on hinnad kôik kallid Eesti môistes.

Miks Hispaania euro tõttu kallim peaks olema kui Eesti? Inglismaal on lausa nael ja ikka kõik riided odavamad või sama kallid kui Eestis.

Ma arvan, et Madriidis leiad kindlasti EEK 1000 piires kleidi. Piirkondi kahjuks ei oska soovitada. Googeldamine andist järgmist nt http://www.madrid-tourist-guide.com/en/shopping/madrid-shopping-guide.html

Päris kindlasti kohe ei ole Hispaanias Eestiga võrreldes kallid hinnad, pigem vastupidi. Võid näiteks vaadata Las Rozas Village Outletikeskusesse, sealt võiks ikka üht- teist leida. Kohale peaksid saama kenasti rongi või bussiga, täpselt ei oska soovitada, kuna ise pole niimoodi käinud. http://www.factory.es/

Sa võid ju minna sinna ostma midagi, mida Eestis ei müüda, aga Sa ei tea kunagi mida Eestis müüakse, või kust teised endale riideid ostavad. Ma nimelt käisin oma tüdrukuga reisil. Portugalis. Veel kaugemal kui Madrid. Ja tüdruksõber ostis sealt endale mitmeid hilpe "mida Eestis ei müüda". Ja varsti peale reisi käisime Tallinnas ühes klubis, kuhu satun ehk korra aastas. Ja arva ära, kas kõrval lauda istus võõras tüdruk, kellel oli samal ajal samas klubis täpselt sama pluus seljas, mis minu tüdrukulgi. Kõrvalt meesterahvana oli lahe vaadata kuidas mõlemad näost lillaks läksid, kuigi klubi suht pime.

timmu22 - korralikus poes käib selline asi garantii alla! Saada naaberlaua tüdruk tagasi.