Loteriimajutus Krabis??

Tere,

kas keegi viitsib jagada kogemusi loteriimajutuse kohta Krabis? On keegi niimoodi sinna läinud? Kaalun, kas võtta selline risk või mitte :) (pole varem Tais üldse käinud, aga olen kuulnud palju head). Finnmatkat'e kaudu muidu on pakkumine nov. lõpu poole.
Ainult lend edasi-tagasi on mõni tuhat odavam..

Käisin aasta tagasi Finnmatkadega Krabis. Minu soovitus - võta ainult lend, bronni esimeseks ööks netis mingi elamine Ao Nangis (ca 17 km Krabist)ja siis vaata edasi kohapeal ringi. Krabi (linnas endas) pole midagi peale hakata. Finnmatkade loteriikaga satud tõenäoliselt mingisse odavasse hotlasse koos 120kg`se Tuijaga (kes öösiti norskab ja päeval patseerib kott risti üle rinna kohalikes butiikides) ühte tuppa. PS. Räägin omast kogemusest, ainuke vahe oli see, et Tuija asemel oli minu toanaabriks Jorma.

Selge, suur tänu soovituse eest - bronnisingi ainult lennupiletid ja majutuse otsin ise :)

Päikest!

Oleme seal 15-30.nov, ei plaani midagi ette kinni panna, vahest ainult esimese öö.

Saabusime eile Krabist Phuketisse. Krabis hotelli ette ei broneerinud. Alguses tahtsime minna Ao Nang Villasse, mis asub täiesti mere ääres, kuid mereäärsed hotellid olid juba välja müüdud(võibolla seetõttu, et enne meid vahetult saabus paar bussitäit turiste). Pärast pisikest otsimist leidsime kohapealt Vogue resort-i. Väga mõnus personal ja väga hubane koht otse peatänava ääres, paarsada meetrit rannast, kuid hooajal pidid sealgi kõik kohad kinni olema. Oleneb, mis tingimusi otsid, kuid soovitan siiski vähemalt 1 öö ette broneerida.

Verandah Ao Nangis on ka selline lihtne, puhas ja normaalse hinnaga, 2006.a. oli võimalus kasutada kõrval asetseva 5* hotelli basseini.

Olen ise ööbinud Ao Nangis sellises hotellis nagu Wannas Place. Bungalod olid täitsa normaalsed ja mõistliku hinnaga. Ise saime selle bungaloo mis on kohe basseini kõrval ja päris mõnus oli verandal lebotada seltskonnaga. Kui minek on hooajal (nov-märts), siis soovitaks ikkagi sobiva hotelli enne broneerida. Kohale jõudes võib lihtsalt selguda, et nõuetele vastavad hotellid on välja müüdud (seda enam et kõrghooajal võib koha pealt ostes hind ainult kuni paarisaja bahti võrra odavam tulla). Endal on paar tuttavat kes praegu juba parajalt plindris et soovitud kohtadesse bronne teha novembriks.

Kas reisiaeg selgunud, et millal minek? Meie oleme Krabi, AoNangi piirkonnas veebruar-märts2009. Meil hotellid broneeritud ja soovitan seda soojalt, kui reisid kõrghooajal ja tahad enam-vähem norm.tingimustes elada-ööbida. Ise peatume Golden Beach Resordis ja Voque Resortis, mis on jäänud silma oma suhteliselt hea taseme poolest (hommikusöögid, rannarätikud, mõnusad basseinid ja muud hotelliteenused). Kõrghooajal on sealkandis ikka väga keeruline hotelli leida, oleme seda kogenud viimasel 3aastal seal viibides.

Reisiaeg sai eile kinnitatud jah - 18.11-3.12 Krabi kandis (Ao Nang). See vist kuulub kõrghooaja alla küll juba :) Niiet soovitate siiski ette bronnida... Kui tõenäoline on võimalus kohapeal ööbimisaega pikendada samas kohas, kuhu 1-2 olen bronninud? Ausalt öeldes on suht raske netis aru saada ja ette kujutada, missugune üks öömaja siis tegelikult välja näeb... Ühesõnaga olen hädas ka otsustusvõime puudumisega, mis puudutab öömaja valimist siis :) Aga tšekkan kohe üle teie poolt soovitatud kohad :)

Kui Katil on soovi rohkem ja täpsemat infot saada AoNangi´st, siis võid minuga otse suhelda aadressil: www.viispluss@hot.ee.

...vaatasin siis mainitud kohad üle - väga kaunid kohad tõesti, kuid meil on eelarve nats piiratud ja pole väga kõrgete nõudmistega, niiet need jäävad liiga kõrgesse hinnaklassi. Küll leiame midagi sobivat siiski ka kohapealt!
Aga tänud soovitamast ikkagi! :))
PÄIKEST!

...kindlasti leiate midagi! Liikudes AoNangi nn. U-kujulisel jalutustänaval on väljas küllaldaselt silte, mis pakuvad tuba kas: AC ja sooja veega dushi võimalust või siis veelgi odavamalt ja lihtsalt peavarju ilma eelmiste mugavusteta. Pakkumised alates 400-1600kohalikku raha. Milleks maksta siis tõesti Golden Beach Resortis bungalow ühe öö eest 4000bahti. Üks odavam pakkumine teile veel: www.phranangplace.com. Hind võis olla ca 1800bahti, vist. Asub rannast ca 10min jalutuskäigu kaugusel(500m), toad korralikud (AC+soe dush), hommikusöögiga. Tsipa kallim (2800bahti superior room) eest öö hotellis www.krabitimberhouse.com - seal pakuti letihinnast -20%, kui muidugi kohti on. Meeldivat reisi ja külastage naabersaari Boda´t ja võimalusel käige Phi-Phi saari vaatamas. Palju päikest ja mõnulemist soojas Andamani meres:)

..tänan veelkord heade nõuannete eest - panin kõik kenasti kirja, et oleks ka kohapeal juba mingit aimu, kust ja millest alustada :)
Puhkust ei jõua enam ära oodata - 3 nädalat tundub jube pikk aeg :)
PÄIKEST! ;)

Eks igayhel on alati erinevad noudmised reisile, elamisele jne. Endale on piisanud mul alati mingist guesthousest, kus koik eluks vajalik olemas oleks. Mida siis reisil vaja hotellituppa - konditsioneer, kylmkapp, soe vesi, puhas ja turvaline keskkond, noh mida veel.... aga igatahes: Jedem das seine.
Ao Nangis leidin mina ja hiljem ka mu sobrad tipphooajal jaanuaris probleemita guesthouse. Naiteks, kohe Mc Donaldsi vastas ja korval on neid lademetes.
Hetkel Phuketis taiesti viisakas guestis Karonil 500 B eest. Noh, tegelikult ma ju voiks endale 5000 B hotlat kah lubada, aga milleks. No mida veel elult vaja.