Lufthansaga Frankfurdis lennukivahetus

Tere,

Mis arvate, kas 55minutit Frankfurdis lennuvahetuseks on piisav aeg? Lend on marsruudil Madeira-Frankfurt-Tallinn ja piletid ostaksin Lufthansa kodulehelt otse.

Eile liikusin marsruudil TLL-FRA-LasPalmas. Frankfurdis sõitis buss lennukist lennujaamani päris kaua, vist isegi ligi 30 min. Seega kui kõik sujub täpselt, ilmselt jõuab aga kui hilineb pisut lennuk ja pidurdab ka buss, siis ilmselt ei jõua. Seega täpset ja õiget vastust sellele küsimisele pole olemas.

0
0

Kui lennud ühel piletil ja otse LH kaudu ostetud, siis ei tohiks probleemi olla. Isegi kui jääd Tallinna lennust maha, on Lufthansa asi sind kohale toimetada.

Kui aga lennud eraldi piletitel, siis küll ei riskiks.

1
0

Üldiselt probleeme ei ole. Kui pole tihti Frankfurdi kaudu ümber istunud, siis jälgi hoolega silte ja kasuta loogikat ning on ilusti tehtav.

Kui saabud Frankfurti, siis vaata terminalis esimeselt suurelt rabloolt järgi, mis on Tallinna lennu tegelik värav sellel hetkel. Ära hakka kohe Madeiras väljastatud pardakaardi järgi kuhugi tormama, sest värav võib olla sinu esimese lennu ajal juba muutunud.

0
0

Kõige nutikam on endale alla laadida Lufthansa äpp.

Kuna üha enamates LH lennukites on ka internet saadaval, saad äpi ja lennukiinterneti abil juba eelmise lennu ajal jälgida, kust väravast läheb järgmine lend.

Kindlasti võiksid lennud olla ühel piletil -- siis pole muretsemiseks üldse eriti põhjust.

7
0

LH äpp on jah suht operatiivne kui netiühendus olemas. Enda kogemus viimase aasta jooksul 50-60 min connection Frankfurdis: 1x jõudsime ise ja jõudis ka pagas, 1x jõudsime ise ja pagas ei jõudnud, 1x ei jõudnud ise ja pagas ka muidugi mitte.

6
0

Tulin just eile Madeiralt läbi Frankfurdi selle 55min ümberistumisega koju. Kõik toimis ja ka pagas oli Tallinnas lindil vastas.

Reaalsuses kulus endal Frankfurdis terminalis 20min. Selle ajaga jõuad saabuvate lendude terminali väravast läbi pika eskalaatoritunneli A terminali ja selle ühest otsast teise rahulikult kõndida. Mul oli veel ootamist ca 20min enne kui hakati peale võtta inimesi.

Nagu juba eespool öeldud. Kui piletid komplektina ostetud siis üldiselt ei ole probleeme.

3
0

Eile MAN-FRA-TLL

Lennud olid õigeaegsed, connection time 50 min.

Maandusime B gates, väljalend A gates.

Varavas oli vastas buss viiele inimesele, sest passikontrollis pideavat olema väga pikk järjekord (samal ajal tulevad USA lennud sisse). Viidi otse passikontrolli ja sealt väravasse. Nii jõudsime ilusti.

Ehk, kui lend EU sisene, siis see ca 1h täiesti piisav. Kui vaja ka passikontroll läbida, siis pigem mitte.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased