Ära lenda Air Madagascariga :) Isegi kui on odav.

Tasuks vaadata ka Turkish Airlinesi ja Seischell Airlinesi, ise sai käidud viimasega.

Soodsam lend oli ikka Berliin - Antanananarivo 670.-

Lendasime läbi Pariisi, Air France'ga. Meeldis see, et oli päevane lend (väljus hommikul) ja megahea toitlustamine kogu lennu vältel.
Kui keegi siin kommenteeris siin Air Madagaskarit siis lendasime Morondavast tagasi Antananarivosse just selle firmaga ning jäime väga rahule. Korralik lennuk, hea teenendus jm. Mitte ühtegi halba sõna.

Ma igaks juhuks kirjutan lahti, miks ma ütlesin "ära lenda Air Madagascariga":
1) Lend Pariis - Antananarivo hilines 3 päeva (jah kolma PÄEVA) ning toimus lõpuks asenduslennukiga. Ma sain küll Air Madagascari kulul lennujaama hotellis vedeleda aga see rikkus kogu reisiplaani päris korralikult ära.
2) Lennu Toliara - Antananarivo - Nosy Be esimene segment lükati 8h enne väljumist kaks tundi varasemaks (jah VARASEMAKS), hea et ma hommikul korraks maile lugesin, väga-väga kiire hakkas. Sama lennu teine segment lükati 4h hilisemaks. 2h layoverist Antananarivos sai ootamatult 8h.
3) Samal Toliara - Antananarivo - Nosy Be lennul jäi üks seljakott maha, Air Madagascaril läks 3 päeva aega, et kott lõpuks meieni toimetada.
4) Lend Nosy Be - Antananarivo jäi 2h hiljaks.
5) Lend Antananarivo - Pariis jäi 1h hiljaks.
6) Päris mitmed kohalikud prantslased itsitasid, probleemidest kuuldes ja ütlesid et noh, Madagascaril kutsutakse Air Madagascarit "Air Peut-Étre" (air võib-olla).

Ma olen u 20 aastat lennanud ja viimastel aastatel lendan 30-40 segmenti aastas. Mitte ükski lennufirma ei ole isegi kumulatiivselt nii halba tulemust tekitanud, kui Air Madagascar 3 nädala ja 5-e segmendiga.

Londonist ja Pariisist olen päris häis pakkumisi näinud. Viimase puhul muidugi Air Madagaskari lennuga. Samas on väga häid hindu isegi siin Tripis pakutud Milaanost Nosy Be-le ja sinna saaks siis vajadusel mõne siselennu juurde valida.
Hinnad kohapeal on soodsad (söök, jook, takso jne). Aga head hotellid kipuvad pealinnas olema üllatavalt kallid (sellest saad loomulikult bookingu abil kiire ülevaate ise ka).

Tere.
Kas keegi, kes hiljuti käinud, saaks palun kommenteerida viisateemat? Olen erinevatel lehtedel näinud erinevat infot, aga saan aru, et kuni 30p viisa on võimalik teha Antananarivo lennujaamas. Milliseid dokumente selle vormistamiseks vaja läheb?

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi