Märtsis rannapuhkusele, aga kuhu?

Tahaksime mehehega märtsi viimasel nädalal kuskile soojale maale rannapuhkusele sõita, aga valikuvõimalused võtavad natuke nõutuks, sest aega pole rohkem kui nädal ja kuskile väga kaugele ka minema ei taha hakata (Tai, Dominikaani jne). Lugedes aga paljude kogemusi ja kuuldes ka tuttavate käest, siis Kanaaridel ikka päris tihti kehva ilm ja pilves... Kuna meie eesmärk oleks lihtsalt niisama olla, rannas päikest võtta, ujuda ja loodust nautida, siis palmi alla kampsun seljas istuma ei taha. Kas tõesti ainult Egiptus oleks ainus võimalik sihtkoht? Mallorca ja Hispaania üldiselt sel ajal vist ka jahedad ikka? Kõik arvamused ja soovitused teretulnud!

0
0
1
2

Kanaaridel on sel ajal juba üpris hea ilm:) kuigi siiski kõik lähisihtkohad jäävad sel ajal veel kõvasti egiptusele alla:/ aga näiteks otselennud taisse?

0
0

Tai jääb kaugeks, sest nagu ka kirjutasin, siis pole aega rohkem kui nädal ja 13 tunnist lennureisi kindlasti ette võtta ei tahaks. Seega jääb orbiidile ikka euroopa ja aafrika kant, ma kardan... Aga jah, kuna me tõesti otsime SOOJA (mitte 20 kraadi nagu meie oma suvi), siis uuringi, kas seda sel ajal euroopa piires üldse võimalik saada on või peame unistuse maha matma ;)

0
0

oehh, samas äkki india goa? seda saab samuti nädal aega, kuid lennuaeg on kah pikk. www.travelin.ee

0
0

Ise läheksin Hiinasse, Zhuhaisse (läbi Guangzhou). Tõsi, ka see lend on suhteliselt pikk (Helsingist 9 t), kuid kohapeal on ilus, soe, maitsev toit ning kõrval asuvad Macau ja Hong-Kong. Rannad on ka tühjad, sest kohalikud ei päevita. Hotellid ja toit on ka odavad.

Ja Hiina on siiski oluliselt lähemal, kui Tai ja ebatraditsiooniline sihtkoht.

Kui pakub rohkem huvi, anna märku, vastan otse.

0
0

Ma ütlen raudselt et juba praegu kohe-kohe veebruari keskel( siis kui meie läheme) hakkab Tenerifel ilmad soojemaks minema, temperatuur kerkib 25'ni ja vihma risk on tunduvalt väiksem kui jaanuaris. Mina soovitan teile soojalt Tenet. Seal on nädala jooksul VÄHEMALT,RAUDSELT 2 päikselist päeva + sooja. Egiptus on igav. Sinna ei soovita. Seal pole loodust. Seal on lollakad "ärimehed" + rannad. Aga Tenel on loodust ja mägesid ja poode ja kõike võimaliku sitaks. Soovitan tenele.

0
0

Madeira?

0
0

Tegin kiire arvutuse:

kasutades Finnairi messipakkumist saab TLN-HEL-CAN-HEL lennupileti 11 300.- /inimene (vs. Tallinnast neljap. 20. märts 14.20 ja tagasi pühap. 30. märts kell 17.05). Nii muidugi juhul, kui õnnestuks tööandjalt 1,5 päeva välja kaubelda, saaks ka puhkuse pikkuseks 10 päeva (sama hinnaga on ka pühap, 23. märts väljumine)

Nelja-viietärni hotellile peab kümneks päevaks arvestama 5000.-

Ehk kokku 27 600.-, mis teeb ühe inimese reisi hinnaks 13 800.-.

Ja arvesta, et kohapeal on toit odav: rikkalik õhtusöök kallis restoranis kahele koos veiniga läheb maksma ca 300.- EEK, korraliku lõuna saab 30 EEK nägu.

Kui kõik kulud kokku lööd, võib selguda, et 10-päevane Hiinareis 5-tärni hotellis tuleb odavam, kui 7 päeva 2 tärni apartmendis Kanaaridel.

0
0

Kas Madeira natust külm veel märtsis pole? Portugali ja Hispaania reisipakkumised hakkavad ka alles maist kuskil ja vaatasin et Madeira keskmine õhutemperatuur märtsis 16, see on ikka minu mõistes täitsa külm.

0
0

Hiina tundub põnev, aga kardan et 9 h lennukis minu jaoks sel ajal liig mis liig juba. Põhjus miks ma pikka reisi ette võtta ei taha, on see et saan suvel teist korda emaks :) Seetõttu ei saa ka hiljem reisile minna, sest siis on kõht juba liiga suur ja kaua ära olla ei saa seetõttu, et koju jääb ootama 2 aastane tütar. See lihtsalt peab selline "kähkukas" reis olema, et saada mehega korrakski närv lõdvaks ja natuke sooja nahavahele :)

0
0

Mis teha, 9 t järjest on ilmselt palju küll, kui ühe naha sees kahekesi reisida, ma ise ei tea ju, mees olen ;-)

Kuid ega Madeira palju lühem reis ei tule, ma just ise kalkuleerisin seda veebruari lõppu, ainuke vahe, et saab vahepeal lennukist välja. Easyjetiga läbi Londoni sai väga kenasti klappima, ainult tagasitulles peab Londonis ööbima. Kui mälu ei peta, tuli ühe inimese reisi maksumuseks (1 nädal) ca 7000.- koos hotellidega (3-4 tärni kohapeal + lennujaama Hilton) Hotellibroneeringut vaatasin vist ryanairi lehelt.
Vaatasin ilma ka (www.weatheronline.co.uk -st) ja tundus, et on soe küll.

0
0

Dubai?

0
0

Dubai? Dubai.... Mmmmm, kas see ka mitte väga pikk lend pole? Oeh, ju me peame ikka Kanaaridega leppima, vähemalt on seal loodust ja rohelust, loodame, et siis veab ja on päikest ka. :)

0
0

Ka Tenerifele lendamiseks kulub puhast aega 6 t + tšarterreisi hilinemise riskid, liinilennud üritavad graafikus püsida. Ja Dubai on ka 7-9 t lendu.
6 ja 9 tunnise lennu vahe on juba väike, palju väiksem kui 3 ja 6 tunni vahe. Nii tahaks Sulle Hiinat soovitada!

Egiptus oma 4,5 tunniga on seega pea-aegu siinsamas :-) Palmid küll kunstlikult toodud, aga õhk garanteeritult soe ning vesi ka. Ja veel all on looduse ilu kuipalju!

Täpselt samal põhjusel (aega vähe, raha mitte ülearu ning ainus soov sisalikuna päikest akumuleerida ja keskkonnast välja saada) olen nagu soome pensionär Sharm-is 2 korda käinud ja samasse hotelli ka veel sattunud. Tõsi, hotellivalik (Domina Gardenia Plaza) oli teadlik ja eemale megasuurtest kompleksidest ning väikese ja mõnusa kohaliku ranna (Shark Bay) lähedal, mis tuulte eest varjatud.

0
0

siiski Egiptust,sest Punane meri iseenesest on meeletult huvitav.Valida tuleks siiski väga hea hotell ja rand, kus snorkeldamine võimalik.Heade hotellide aiad on imeilusad, täis õitsvaid lilli.Märtsis on muidugi väga soe.

0
0

Googel Earthist mõõtes siis, Dubai on ju samakaugel kui Kanaarisaared.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased