Magamisvoodi ost beebile Tais?

Tere!

Kuna sõidame kahe aastase lapsega kaheks kuuks Taisse oleks hädasti vaja kahte võrevoodit või reisivoodit. Kas keegi teab mõnd netipoodi kust saaks neid tellida Rayongi ja mõistliku hinnaga :)? Siiani olen leidnud vaid ülemõistuse kallite hindadega voodeid.

Täpsustan, et tegemist pole mitte kaheaastasega vaid kaksikutega kes on reisi ajaks täpselt ühe aastased :).

Õigesti kirjutasid, kahe aastase lapsega, vastupidisel juhil oleks olnud kaheaastase lapsega ;)

Mis takistab siit kaasa ostmast? Teine võimalus ikkagi kohapeal vaadata, kindlasti leidub ka ülemõistuse kallitest hindadest soodsamaid.

Jah, osta siit kaks kasutatud reisivoodit (saada soodsamalt kui uusi ostes) ja selle võrra maksad pagasi eest rohkem :)

Mis on üle mõistuse kallis?
Kohalikud tellivad http://www.lazada.co.th/ - aga ma ei kujuta ette, kas sa suudad sealt otsida ja tellida. Aga suuri kodutarvete poode on terve riik täis (Index Living Mall näiteks). Vaata, kas mõni selline jääb Rayongis hotelli lähedale, ja sõidad sealt läbi. IKEA on neil ka muidugi. Ja lähim suur Big C kahtlemata müüb voodeid.

kohapeal saab ehk laenata? Uks variant on veel, et voted vaikse matratsi, linad, teki kaasa... ma olen alla 2a nii teinud, et matrats kaasas, saab maha panna. Tuneesias naiteks triple toa asemel anti esialgu kahene tuba, molemad lapsed pidid maas magama, kateratikud, tekid maha ja sai hakkama. Omaanis naiteks oli diivan toas, kus sai katted eemaldada, taas maha ja laps sai voodite vahel sellel kattel/matratsil olla.