Mai kuus costa bravale

Oleme, 4liikmelise perega, minemas mai kuus meie esimesele reisi Costa Brava. Sooviks kogemusi, vihjeid, näpinäiteid mida teha ja kuhu kindlast minna. Kas mai kuud on seal ilm piisavalt soe ja kuidas vesi? Olen tänulik kõikidele vastajatele

Ojaaa, sooja on küllalt. Sai käidud maikuu lõpus, ilmateadet jälgides ja veebikaamerat vaadates tundus, et tuleb tagasihoidlikult suvine ilm, kohapeale jõudes oli täitsa kuum. Ühel päeval pilvitas ja sombutas, aga ülejäänud päevad, kui õigesti mäletan, oli suisa 26-27 kraadi, vesi oli soe, ujumas sai käia. Muide, hommikud olid päris jahedad. Lõpp kokkuvõttes kõrbesin ära, olin nagu punanahk. Seekord lähen aprillis, vaatab, kuidas siis on. Sai ronitud mägedes, shopatud poodides, nautida merd ja võetud päikesevanne.

0
0

Meie trip sel kevadel nägi välja selline :) Ilmad suvised, aga meri ja välibassud kylmad. Kuna oli pigem lapsele lobustuspargi reis, siis väga suuri vahemaid ei läbinud. Hotellide sisebasseinides nouavad ujumismytsi. Kui ei taha kohapealt seda mottetut riidest asja osta, siis vota kodust kaasa. PortAventurasse vihmakeebid kaasa, sest kohapeal jube kallis ja suur number. Veeatraktsioonid/rongid aga meeldisid 6-aastasele väga.

20 aprill Lennuk 20.25-23.10

20/21 aprill Hotel Sidorme Girona, Miquel Martí I Pol, 11 Sector Nord-Oest, 17190 Salt - täiesti ok magamisasutus Hotelli magama ja hommikul kohe Barcelonasse.

21/22 aprill Residencia Salesiana Marti-Codolar Avinguda Cardenal Vidal i Barraquer, 15, 08035 Barcelona - väga kena magamiskoht selle raha eest, metrooga linna ca 10-20 minutit. 2-paeva soidukaart netist 12.60 voi 10x pilet ca 10 eurot, Sagrada Familia, Park Gyell - kui pileteid ette ei bronni, siis majja ei saa, Gaudí Crypt, Colonia Güell, Montjuic kindlus. 22.04 ohtul hiljem soidame Barcast Salousse

22/24 aprill Sol Costa Daurada Avenida Països Catalans, s/n, 43840 Salou - igati ok hotell, hea PortAventurasse jalutada, seal jätkub tegevust kaheks päevaks kyll. Kindlasti yks ohtu olla lopuni, et rongkäiku ja eeskavasid näha.

24/25 aprill Hotel Marinada Fra Juniper Serra, 3, 43840 Salou Käib kah hotel, lihtsalt merele ja ostukohtadele lähemal kui eelmine hotell Hommikul voime käia Tarragona kylas 10 km kaugusel. Estival hotelli korval Aquum veepark.

25/26 aprill Hostal Guilleumes Escoles, 5, 08691 Monistrol Arvestades Monistroli hindasid, siis igati väärt majutuskoht 25.04 jalutame niisama kylas (imeilus tilluke kylake) ja 26.04 kloostrisse (votsime koik hinnas pileti - sissepääsud, lounasook, funikuloorid - oli mugav liigelda igal pool)

26/27 aprill Aqua Hotel Bella Playa "Carrer Roger De Flor, S/N 08380 Malgrat de Mar Käib kah hotell, aga koik on lähedal Ohtuks hotelli sooma ja magama. Hommikul Salti kaubanduskeskusesse aega parajaks tegema ja siis lennukile

27 aprill Lennuk 15.20-20.00

1
0

Costa Brava päris suur ja lai. Omajagu sõltub kus planeerite baseeruda ning millised huvid. Ise elan Prantsusmaast cs 30 km kaugusel rannikul ning oma piirkonna suhtes saaksin aidata.

0
0

Käidud mais. Vahemeri on mais veel suht jahe, ei kipu vette, aga kui päike on prioriteediks siis sobib. Päris kähku kõrbeb ära.

0
0

Meiegi olime mai lõpus, merevesi oli muidugi jahe, aga päevitada sai küll, õhtuti tuuline ja paljud kõndisid joped seljas. Muidugi peab jälgima eelnevalt ilmaprognoosi.

0
0

Me ööbime top olympic hotellis (C/Benavente, s/n 08370 – Calella (Barcelona)

Väga pikki matkasid ei tahaks ette v6tta, aga m6tlesin, et yks päev v6iks rentida auto ja sellega Barcelonat avastada. Rohkem huvitaks kohad mida v6iks lastega koos kylastada v6i kuhugi minna lähiymbruses kui Barcelonas. Lasped vanuses 4 ja 6 aastat.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased