Majutus Amsterdamis. PALUN ABI

Tere, oleme kahekesti minemas Amsterdami mais 2018. Hetkel kui vaadata majutust. siis alla 100 euro öö kohta normaalsete tingimustega majutust ei leia.. 


Kas keegi oskab midagi soovitada Amsterdami keskuse (kesklinn või muu) lähedal soodsat majutust? Sobiks näiteks umbes 50 eurot öö (+- paarkümmend eurot muidugi). Veedame seal 3 ööd.

Ei sooviks ööbida mitmekesi toas, vaid kahekesti. 

Igasugune abi on teretulnud.

Kahtlen, et midagi soodsamat leiad. Sõltuvalt teie plaanidest, võib ju vaadata majutust pisut kesklinnast eemale. Eelduseks on sellisel juhul ühistranspordi kasutamine või tõsine soov jalutada. Põhjakaldale saab tasuta praamidega ja seal suht ok olustik. Seal ehk leiab pisut soodsamalt midagi.


Priceline pakkus suvaliseks mai reedeks ka 65 eurost hostelit, kuhu saaks kahese toa. 
proovi www.priceline.com

Airbnb-s nägin ka paate kanalitel, kuhu end ööseks sättida, aga seal oli soovitus lisatekke kaasa võtta. Mais võib veel liiga külm olla ja see ei pruugi ka päris igaühe maitse olla.

Ega lillefestivali aegu soodsat majutust ei leiagi ja Amsterdam ongi kallis linn.

Kasuta Airbnb..d,seal on pakkuda cozy studio 70 euri eest!

Linnast, kus öö hostelis ühistoas ühele algab 40 eurost, pole väga soodsat majutust ilmselt loota. Kui kesklinnast kaugemal majutute, siis jalgratta rentimine on ehk hea viis liiklemiseks.

Majutus leitud. Aitäh vastajatele

Jagad ehk oma kogemusi . Mis hinnaga mida ja kus nägid ja mille põhjal lõpuks otsuse tegid? On järgmistel millele toetuda.

Väga valida ei olnud. Enne lennupiletite broneerimist tuleks kindlaks teha majutus. 

Otsus tuli lõpuks asukoha pärast, täpselt kesklinna, kuna seal kõige rohkem tegevust. Hind on krõbe, minimaalselt 100 eur öö on normaalne mai kuus.
Leheküljed, kust otsida: hotels.com, hostels.com, airbnb.com, booking.com

Amsterdam on jah huvitav erand Euroopas. 

Kui harilikult on elukalliduse poolest tipus olevatesse riikidesse siitkandist odavad piletid (Island, Norra, aga ka Suurbritannia) ja rahakotile soodsamatesse sihtkohtadesse (Ukraina) valik kesisem, piiratum ja kallim, siis Amsterdami puhul on kulukas nii sinna saamine kui ka seal reisimine.

Amsterdami kesklinn on tõesti kallis ja odavamad kohad halbade reviewdega. Samas on Amsterdami pluss see, et raudteejaam on väga heas kohas ja sealt pääseb jalgsi või rattaga ilusasti liikuma. Minu soovitus on vaadata hotelli ükskõik kuhu eemale, kust saab hüpata rongile ja linna sõita. 20min eemal on hinnad juba paremad. Lisaks on ilusaid kohti, kust ei tahagi iga päev ära sõita (Haarlem, Leiden).


Ise olen enamasti küll tööasjus ja ööbin siis lennujaama lähedal, kust üldiselt leiab 100eur/öö normaalse hotelli. Siis saab tasuta hotelli transfeeriga Schipholisse ja sealt on väga tihti rongid linna. Või siis lennujaama juures Hoofddorpis, kust saab otse rongile. Üks ots 4-5eur. Rongide ajad ja erinevad piletid ns.nl

Amsterdam peabki kallim olema. Mõelge kui palju on seal savu kohvikuid, mis kõik legaalsed.