Viimased kommentaarid

Kairitoz....kui hoolikalt seadusi loete,siis seal on kirjas,et tuleb olla eneseisolatsioonis,aga lubatud on hädavajalikud toimingud....seega lennukilt koju...on ka ju hädavajalik toiming,loogiline oleks muidugi mitte  liinibussidega soita,vaid taksoga ja mask  nina peal.

Soidan Finnairiga ja teste ei nouta...mis nadala aja pärast  on,ei tea.

Mis teavet te siis soovite ? Ostke pilet ja soitke,maskid kaasa! Mina soidan näiteks esmaspäeval .läbi Helsinki.

Lastest on kahju,a eks  emmed teavad paremini !

Kui ikka Hamburgis aega yle jääb,siis voib ka Reepenbhani kylastada...

Tyrgis pannakse ju passi siise-väljasöidu templid,ei kujuta ette,kuidas seda ID kaarti pannakse! Pass peab kaasas olema!

mul umbes samasugune suhtlemis probleem MYTRIP.COM/ga.....juba 2 kuud moodas,aga posit.vastust pole saanud,saadetud mitu emaili,automaatvastaja tänab viisakalt,aga kysimus lahendamata siiamaani!

olen kuulnud,et veel parem on väike pullu toppida WC potti,otse auku,aeg..ajalt ju käiakse asjal ja värske,kylm vesi kogu aeg peale tulemas....pidavat hästi jahutama ja jahutatud jook kohe võtta!

seal sees ei ole. Tõmbasin koti alt välja vihmakile, sellega surusin kotist õhu välja, paar vajutust ja neiu jäi väga rumala näoga mind vaatama. Käisime raami juures ka ära ja kõik oli OK. Pileteid kontrollinud meesterahvas ei suutnud kuidagi oma naeru varjata ja ütles midagi neiule mulle arusaamatus keeles, mille peale neiu uusi ohvreid otsima läks..........eks neiu motles,et leidub ikka not normal passangers!...Ise ma kyll aru ei saa,et,miks  mõned inimesed tahtlikult kipuvad reegleid rikkuma ja veel tunnevad mõnu sellest!

minu soovitus oleks....osta algul koige odavam hiinakas,saad selle kätte 15 euroga,soida sellega 1..2 nädalat,tutvud olukorraga ja loomulikult ostad siis uue,aga,kas 200 eurose,60 eurose....seda otsustad ise.....mina soitsin mitu aastat hiinakaga,polnd häda midagi,salvestas,mängis olukorrad ette ,nyyd on mul muidugi hoopis kallim,kuna eesmärgid on teised!

Ainult liirid, eurodes saate natuke pygada, jootrahaks kolbavad 1 dollarised

Rolleri rent ametlikult alates 20 euri päev. aga saab odavamalt. kui ilusti küsida. Bensiin on odavam, kui eestis.... Sooja 25,vesi 20 täna.

to entu1151....ära võta sydamesse....neandertaanlane on ....neandertaanlane,aga selles foorumis pyyame jah,olla     ylsteisele abiks....

Kasulik on võtta kaasa yhe dollarisi,paarkymmend tykki,nii õelda tipi jaoks,see on tavaks,et tippi antakse,aga muidu vota kaasa eurod ja vahetad seal ära,saad TL parema kursiga kui meil,poodides saad maksta ka pangakaardiga,pole mingeid probleeme.Kemeri on väike linn,võrreldes Antalia voi Alanyaga......nagu Tallinn ja ...Keila voi Rapla ja ega ohtuti midagi teha pole,aga monus rannas jalutada  kohaliku sadama ymber..

mis juttu sa ajad...!!!!!....Kleopatra Dreams,Grand Bali,Gardenia,Riviera,Grand Okan.....koik nad on viie tärni hotellid ja otse Kleopatra rannas. Olin ise Grand Balis,4 aastat tagasi,väga mõnus oli,ainult bassein tundus väiksevõitu olevat.Teine asi on,kas ka rahakott neile vastu peab,moni sviit maksab sadu..sadu eurosid! 

Kleopatra Ada..s asuvad rootslased ja idasakslased,aga rannast ikka natuke kaugel,muidu kyll....paar aastat tagasi oli seal väga viisakas ja vaikne seltskond läänlasi!Lisada voib veel Balik otel,aga see on kolme tärnine,aga samas 90 prossi kylalisi olid sakslased ja vist poolakad,aga otel oli muidu väga mõnus ja rand kohe,yle tee.

 Tahaks ikka rohkem sinna hotelli kus on rohkem rahvast lääne poolt........seljuhul vota hotellid nimelt Alanyas,asukohaga Kleopatra beach ja 4,,5 tärni hotellid,mitte 3 tärniseid!

Kasuta Airbnb..d,seal on pakkuda cozy studio 70 euri eest!

võta ette google ja sisesta need linnad,saad koik andmed,kellaajad ja hinnad!

LImassol on linn,kus on hea jalutada nii päeval,kui õhtul,Pahposel seda tunnet ei ole!

2 tundi on piisav,peaasi,et lennukist väljumisel viimaste hulgas ei ole ja vahepeal aega viitma ei jää!

palun,ärge ajage inimesi segadusse ! Poolas ja Ungaris oskavad,saavad aru vene keelest .Aastatel 1945 kuni 1988 oli seal vene keel kooli oppeprogrammides sees,nagu ,ka meil.Kysimus on selles,et nad ei taha rääkida vene keeles,miks,on vist koigil arusaadav. Nooremad inimesed,nagu ka meil,no ytleme,nooremad,kui 35..40....nemad muidugi ei oska vene keelt,kuna kooliprogrammides seda enam vist ei ole. Olin aastatel 1980...1985 tihti nendes riikides ja olen tuttav sealse olukorraga.Juhtus isegi nii,et kui läksime poodi ja alustasime juttu vene keeles,siis myyjad vastasid kysimusele ,et ne ponimym ja läksid hoopis taha ruumi ja ootasid,kuni ära laksime! Edaspidi rääkisime ainult inglise keeles ,kes saksa keeles ja....oi..oi,kuidas meid ymmardati ja teenindati....Vene võimu ei sallitud ja vihati,aga koolis vene keel oli kohustuslik oppida! seega,nagu ees pool juba mainisin,vestlust tuleb alustada kas inglise,saksa,no kas voi eesti keeles ja edaspidi tasapisi paluda yle minna vene keelde....seega vanemad inimesed,mitte 20..30 aastased,vanemad inimesed oskavad vene keelt! Rumeeniat ma ei tea,pole seal olnud!

Katssiin...palun anda infot,milles siis seisnes konkreetselt see negatiivne kogemus...? pole iialgi kasutanud Pasha teenuseid,ega tunne teda,aga tal on Atatyrki tänaval oma firma ,byroo,tänaval veel eesti keelsed sildid,ta oskab ka nemnozko eesti keelt ja paistab sõbralik inimene olevat.

mine Hurgada turule.....saad naudingu....