Majutus Are lähedal

On keegi käinud või lihtsalt teab mõnda odavamat majutuskohta 4le inimesele Ares või selle lähedal. Umbes pooletunnine sõit poleks probleem.

www.skistar.com annab sulle väga hea ülevaate majutuse ja muude tegevuste kohta. Ise olime Tegefjällis ja jummala rahul. Duved võib ka hea koht olla! Võimalusel tasuks ikkagi seal lähedal kuskil olla!

Kas keegi on Are kodulehelt ise majutust bronninud, mis see endaga kaasa toob? Kas vaja maksta kohe, kas läheb mingi bronnitasu lisaks, kas tühistamise korral on trahv jne? Kodulehel ka kirjas kõik kindlasti, aga kui kellelgi kogemusi, oleks teretulnud. Tänud!

Kas keegi oskab soovitada majutust kahele inimesele Ares? Tavaliselt käiakse jah nii, et kambaga üüritakse maja, aga on keegi ka vaid kahekesi käinud? Ja millist paika Ares algajatele soovitate, Duvedi, Are küla või Are Björnenit?

Tänud vastamast!

Soovitan ka Skistar'i lehega tööd teha, seal peaks olema PDF kataloog isegi, kus külade iseloomustused sees. Samuti on olmas mäekaart, kust hea vaadata millistes külades ja kus on rohkem rohelisi algajate nõlvu.

Üldiselt: Are Björnen - lastega peredele ja alajatele Duved - vanematele inimestele Tegefjäll - noortele

Parandan! Tegefjäli ja Are vahel puudub liftidega ühendus, aga tasuta suusabussid käivad päev läbi. Are keskuses on hea olla siis kui tahad õhtuti linnapeal shoppamas/pidutsemas käia ilma autota.

Atomik sa ajad ilmselt mäed segamini. Duvedi ja Tegefjäli vahel on kindlasti liftid olemas nr 8 ja nr 9 lift ühendab kahte mäge.

Are-s ööbimine.

Tere, Kas keegi on Ares suusatamise ajal ööbinud kusagil max.20km. keskusest eemal? Või oskab keegi soovitada soodsat kohta ööbimiseks ?

15-20 inimesega Aresse ööbimist

Täitsa huvi pärast vaatasin Skistari lehelt 2013 jaanuari algusesse ööbimist 12+ inimesele ja näitab nulli. Kas seal ei olegi nii suurele seltskonnale elamist või kasutan ma otsingut valesti või ei olegi nii vara üleval infot järgmise aasta kohta?

Olen käinud kolmel korral ja alati võtnud majutuse siit: http://www.skistar.com/en/Are/

Elamise saab valida kõige vajaliku ja mõnusaga (saun, kuivatuskaup, köök) ja samas pisikese 1 magamistoaga. sobib vabalt kahele inimesele.

Isiklikult eelistan Tegefjälli - majakese saab võtta mäele st suusad ukse ees jalga ja tõstukile ja pärast otse mäelt kohe maja ette. Tegefjäll ja Duved on ühenduses st vabalt võib neis kahes keskuses aega veeta mitu päeva. Sobib vabalt ka algajale - ise käisin seal elus teisel mäesuusakorral ja sain hakkama - palju siniseid radu ja ka punased on täitsa lihtsad ja mõnusad.

Are keskusesse bussi või autoga! Ka toredad mäed, eriti kui päris tippu ilm lubab.

Björnen liiga igav isegi algaja jaoks.

Kui lapsi ei ole ja jala pidutsemas käia keskuses ei taha, siis 100% valiksin Tegefjälli majakesed.

Öömaja Åre's.

On siis plaanis minna märtsi alguses Rootsi suusatama. Olen otsinud ja Reisieksperdiga nõu pidanud, kuid ei ole leidnud sobivat ööbimiskohta. Oleks vaja 8le inimesele ning sellist tagasihoidlikku cottage'it, mitte mingit hoteli tuba vms. Majakeses võiks olla ka saun ja kõik muu vajalik.

Äkki keegi on käinud ning oskab soovitada?

Vaata skistra.com, seal päris asjalik valik märtsi alguses. Ise olen korduvalt sealt maja bronninud ja väga mugav ja kindel värk. Ise käisime alguses Ares, aga nüüdseks oleme korduvalt käinud Vemdalenis, väga lahe koht, väga vähe rahvast võrreldes Arega.