Majutus Itaalias

Tere Tripi kasutajad ja suur tänu varem antud soovituste eest!
Suvine perereis on seljtaga mis möödus üllatavalt kiiresti. Palju häid ja meeldejäävaid mälestusi nii minul kui kogu perel meenutada.
Reisil tegime peatuse Tsehhis( nagu minule soovitati ) ja siis olime juba Itaalias ja oma peatuspunktiks valisime eestlaste omatud majutuse.
Hea oli suhelda eesti keeles ja peale selle saime näha kohti, ekskurssioonide ja matkade käigus(mida nemad korraldavad)mida ei leia turistidele mõeldud kirjandusest.
Suvise puhkuse ajal sain tugeva nakatuse Itaalia kultuurist ja ajaloost. Nüüd plaanime juba järgmise aasta reisi Lõuna Itaaliasse.
Kas kellelgi on informatsiooni jagada lõunapool (allpool Roomat) olevatest majautustest (soovitatavalt eestlaste omatud)?

Ei kujuta isegi ette, miks keegi peaks omaniku rahvuse järgi hotelli valima... Palun valgusta!

Aga miks mitte toetada kaasmaalase äri, eriti kui saad hea eestikeelse teeninduse ja nõuandeid huvikohtade ja tegevuste kohta kauba peale.

Ma ei oska itaalia keelt nii hästi, et saaks kõigega ise hakkama. Näiteks:küsida kohalikelt kohalikke vaatamisväärsusi, ajalugu, restorane. Minul endal oli hea kogemus eestikeelsetest matkadest ja ekskursioonidest, teejuhistest. Inglise keelega ei saanud oma asju aetud väikestes kohtades, sest kõik räägivad itaalia keelt. Minu soov on külastada väikseid kohti ja näha ehedat itaaliat.

Arvan, et ka Couchsurfing vòi Bewelcome oleks Teile hàà lahendus.

Väga napilt "allpool Roomat", Pescara lähistel San Vito Chietino kandis on Casale Borga: http://www.casaleborga.it/benvenuti_est.html, mida peab Eestist pärit Meeli Allas.

Tänan Oudekki.
Ootan veel soovitusi.