Majutus Palangal ja muud tegevused

Tere.

Kuna ma ei ole mitte kunagi Palangal käinud ja värskeid postitusi ka ei leidnud, siis uurin majutuse ja muu kohta.

Kes on siin lähiaastatel käinud, oskate ehk soovitada, asukoha järgi ja et hind oleks ka mõistlik

2 teismelist last ja kaks täiskasvanut.

Ilmselt sooviks nii, et ei peaks autoga sõitma ja noored saaks ka mugavalt liikuda, kui soovivad linna peale minna. Muidugi oleks tore, kui oleks bassein, aga see esmatähtis ei ole.

Ja mida olete teinud, kas 4 päevaks on seal piisavalt tegevust, kui niisama puhata või olete ka ümbrust uudistanud?

Kas google on tõesti nii võõras? Booking annab 200 majutusvõimalust, Agoda teist samapalju. Kui googeldada Palanga, siis võiks päeva lugeda reisikirju, kuhu minna ja mida teha.

2
1

Tere! Meie käisime enne koroonat aasta ja koroona aegu.

Majutuse võtsime mõlemal korral läbi bookingu. Viimane kord oli super majutus koos basseiniga SkyVillas. Asus jalutuskäigukaugusel merest ja keskusest. Meie olime 2 ööd Palangal ja 2 ööd Klaipedas. Palangal külastasime botaanikaaeda ja chillisime niisama ringi. Rentisime ka rattaid ja sõitsime nendega ringi. Peatänaval oli lõbustustegevusi- sai elektriautodega kärutada, õudustemajas käia :). Klaipedas käisime poodlemas ja jalutasime niisama linnas ringi. Pisike vanalinn. Külastasime ka Nida poolsaart! Esimesel korral käisime ka Klaipedas rannas. Samuti ilus pikk liivarand. Sinna läksime ühistranspordiga, kuna rannas parkimisega nagu meilgi randades, keeruline :) Aga bussiga saab ilusti randa.

1
0

Üks variant on linnast mõni kilomeeter eemal asuv suur (sise- ja väli-) veekeskus nimega Atostogų parkas. Seal on nii hotell kui ka korralikud kahekorruselised ja mitmetoalised palkamajad ööbimiseks. Link siin. Näiteks võib päev-paar seal olla ning paar päeva ka linnas sees mõnes hotellis. Ise nii tegimegi, ööbisime linnas Amsterdam Plaza nimelises hotellis. Link siin.

0
0

Aitäh Merli ja Indrek soovituste eest :)

Ma ka korra mõtlesin, et Klaipedasse minna ja tundub üha enam, et võiks minna. Ühistranspordi peale ise ise mõelnud, aga tundub hea mõte.

Veekeskus ka päris mõnus mõte ja majutused samuti toredad. Hakkan vaatama mis hinnad.

Igatahes hakkas mõte tööle. Meil hotelli kohta oligi teema, et kas siis võtta hotell või pigem apartement, kuid vo tõesti mõlemat vaadata.

0
0

Käisin perega 2022. Peatusin Amberton Green Apartmendis 3 ööd. Plussiks oli auto parkimine ja asukoht jalakäijate tänava läheduses. Õhtul oli mugav minna jalakäijate promenaadile jalutama. See on põhikoht, kus õhtul melu käib. Tänav lõpeb mere ääres. Neli päeva on piisav. Saab teha väljasõidu Nida poolsaarele. Seal on näiteks meremuuseum ja delfinaarium. Saab teha väljasõidu Klaipedasse ja külastada mõnda kauplust. Palangas tasub külastada merevaigumuuseumit, mis asub ilusas lossis. Palangas endas ma autoga ei sõitnud, ei olnud vaja. Kui muidugi majutus kaugemale võtta, siis võib see vajadus tekkida, aga parkimisega rannarajoonis on muidugi kitsas. Alati võib sobiva ilma korral rannas päikest võtta. Mineku ja tuleku peale arvesta üks pikem päev, oleneb kui kiiresti liigud ja kui palju vahepeatusi teed.

0
0

Palaga lähedal on veel üks täitsa vahva vabaõhumuuseum. Nidal poolsaarel lisaks heale delfinaariumile Nõiamägi koos hulga ägedate puust kujudega. Euroopa suurimad liivadüünid ja Nida linnake ise armas väike koht.

0
0

Minu arust pea tänavast võiks vasakule või paremale 1km kaugusele vaadata .

Ei pea jamama autoga ja saab rahulikult jalutada koju , randa , restosse

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased