Majutus Puerto Ricol

Märtsis läheme kahekesi 2-ks nädalaks Puerto Ricosse. Oleks paar päeva San Juani ja paar päeva saarel. Põhiküsimus olekski ülejäänud 10 päeva, mille tahaks veeta max 2-s erinevas kohas. Tahakski seejuures minna kindla peale ja saada head nõu, kus need 2x5 päeva veeta. Kuna viimased reisid on pidev ringi tuiskamine olnud, siis seekord tahaks lihtsal võimalikult vee ääres lebotada ja vahel harva mõned väljasõidud teha. Igasuguse positiivse tagasiside eest tänulik.

Puerto Ricos ongi minu meelest vaid üks pikk riba, kus järjest hotellid on ja see ala on tugeva politse kontrolli all, muu on nö kohalike külad, midagi vaadata teha seal pole ja kohalikke hoitakse turistidest suht eraldi. Ise käisin 6-7a tagasi ( kes enam täpselt mäletab;) ) ja olime Ritz Carltonis( pakkumine oli super, piletid ja hotell olid usa poolelt bronnitud ja naljahinnaga;)), mis jääb sinna samma nim. põhi serva,kus järjest hotellid ja turisti,(vaatamisväärssute ala on)
. Uskumatu tundus tookord, kui väike osa see on Puerto Ricost, kus olla,näha ja vaadata. Vb sain seal 7p veedetud ajast totaalselt valesti aru, igatahes õnneks tegime 2 väljasõitu ühe vihmametsa ja teise väiksele kariibimere saarele, vot see oli äge! Tõesti ilus,puhas...ja turiste oli nii palju, kui praamil. Need hajusid ka nii kenasti ära, et see oli üks väga lux päev väga ilusal saarel. Puerto RIco ise ei annud seda nö kariibimere helesinist unistust kätte, jah vanalinn ja kindlus on neil ilus ;) Igatahes soovitan kindlalt võimalusel väikseid saari külastada päeva tripidena. 1 nädalast seal piisas, kahe väljasõiduga, igavaks läks lõpuks ;) Hotelli rand oli ka nö parim, teine avalik rand, kuhu sattsuime oli suht suvakas, mahajäetud ehituse taga :D Ehk minu iva, tasuks vast hotelli valikusse suhtuda natuke tõsisemalt , ehk eelistada 4 või 5 tärnist, kui soov ilusat rannapuhkust saada. Aga see oli minu kogemus, ehk on siin teisi ka ;)

Ehk on kellegil häid mälestusi saare ida või lääneservalt. Täiesti sobivad ka bungalod ja miks ka mitte hostelid, sest enamus aega plaanis nii et nii väljas olla.

Olen läbi lugenud uuema info Puerto Rico kohta. Mind huvitaks praegusel hetkel vähemalt kaks piirkonda kust piirkonnast omale majutust otsida (siit vist infot majutuse kohta enam ei saa vaid viiteid). Ja huvitav oleks saada infot majutuste kohta, mida võib-olla tavakanalite kaudu ei pakuta.

Käisin Puerto Ricos kümmekond aastat tagasi ja pesitsesin sellises väikses kohakeses läänekaldal nagu on Rincon. Ümberringi valdavalt kohalikud ja sobib ideaalselt kui tahta rannaliival pikutada ja kookospalmi küpsemist vaadata :) Suuri vaatamisväärsusi polnud, ainult sina ise, rannaliiv ja ookean.

See saar õnneks päris pisike. Meie seltskond ka 2 nädalat veebruaris seal. Võtsime 5 päeva maja lääne rannikul ja 3 päeva ida rannikul, 2 päeva saartel ja viimased päevad san juan. Auto muidugi terveks ajaks, et pääseks igalepoole liikuma. Hetkel veel on airbnb/s päris mõistlike kindadega majasid pakkuda:) luquillos sai natukene luksuslikum basseini ja hot tubiga variant võetud. Aga majutust ei tasu seal kindlasti viimase hetke peale jätta. Seal kaovad head pakkumised päris kiirelt.

Tere!
Olen sõbrannaga jaanuaris minemas 12-01-17 kuni 02-02-2017.
Ei tea,kas sel ajal on ka seal kedagi Eestlastest,saaks ehk koos midagi ette võtta vms? :)