Majutus Shanghais

Kas keegi oskab soovitada Shanghais paariks ööks hotelli/hostelit, mis hinna poolest ei sööks suurt auku seljakotiränduri rahakotti. Hind võiks jääda nii 300 kr kanti. Või oskate soovitada rajooni, kuhu lennujaamast takso võtta öömaja otsinguks. ette tänud.

Hiinas võib 300 eekuga kuninglikult ööbida. Soovitan www.ctrip.com abi kasutada.

0
0

Shanghais nüüd 300 krooniga toa kohta kuninglikku tuba ei saa. Täiesti normaalse 2-3 tärni oma saab küll. Näiteks Super 8 kett. Kui krediitkaardiga maksta ei soovi, siis on võimalus ka läbi Estraveli Travelshopi osta, saad pangaülekandega maksta. Tähtis, et metroopeatus oleks lähedal, ehkki takso hind on Shanghais ka õiglase hinnaga. Näiteks Dalian Lu jaamast Maglevi jaama maksis 24 RMB. Dalian Lu jaamast läks rahuliku pulsiga jalutades East Nanjing tänavale u. 1 tund. Kui raha vähe, siis soovitan lennujaamast võtta bussi, hinnaklass kesklinna 20 RMB ringis või siis Maglevi ning sealt edasi metroo või taksoga.

0
0

Soovitan jätkuvalt ctripi hindasid vaadata.

0
0
0
0

Soovitan Home Inn keti hotelle. Hong Mei rajoonis on üks äsja avatud selle keti hotell näiteks. Toad ilusti puhtad ja korralikud - hind on 260.- EEK/öö ( kui kassas hinnakirja vaatad siis ära neid numbreid usu. Küsi kohe kliendikaarti (mis maksab esialgu umbes 100 EEK kuid sellega saad kohe 40% hinnast alla... Igatahes soovitan seda hotelli rohkem kui mingeid vanu 3 tärni hotelle- mis aja jooksul on väga räpasteks muutunud, maksavad umbes 400-500 EEK/öö ja ainult nimi on veel 3*. Kui saabud Pu Dong lennujaama, siis ei soovita taksot võtta, parim on magnet raudtee, mis sõidab 430km/h. Hind Longyang jaama on 80 EEK. See on kiireim ja mugavaim viis. Longyagis võta metroo millega võid kasvõi teise linna otsa sõita 10 EEK eest. (samas takso hind oleks Pu Dong lennujaamast teise linna otsa umbes 500 EEK+ ummikud jne) Kui aga Honqiao lennujaama saabud- siis soovitan taksot. Ise elan vahelduva eduga Shanghais, kui küsimusi sealse elu kohta, siis aitan meeleldi...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased