Majutuse leidmine Prantsusmaal, 3 Vallees piirkonnas

Seekord otsustades ca 10 inimesega minna Prantsusmaale suusatama, oli üllatuseks, et läbi neti on mõistliku hinnaga majutust suht raske leida. Netis jõuab üldjuhul uk lõpuga lehekülgedele, millel on pakkuda üldjuhul 3..4 majutust. Hinnad 4000..10000 £ nädal. Ei aita ka, kui Googli otsingu keeleks määrata prantsuse. Erinevalt Austria kogemusest, kus peale keskuse kodulehekülje kasutamist ja päringu esitamist, saadeti kümneid pakkumisi. Kui keegi on leidnud ja salvestanud oma kogemuste põhjal mõne hea otsingu mootori Prantsusmaa Alpide majutuste kohta, siis ta võiks oma kogemusi jagada.

Reklaamitakse palju netilehte hotels.com siin,Prantsusmaal.Vaata ule.

0
0

http://en.ski-france.com/ski-area-3-vallees/saint-martin/trolles-b/?sr=1 Jaanuarikuus väga head pakkumised Korterites saun, ukse ees saad suusad alla panna, õhtul tagasi otse tuppa. 12 km õhtune kojutulek.

0
0

Jah, bookisin ise ka ski-france.com lehe kaudu ööbimise Val Thorensis. Täiesti mõistliku hinnaga sai apartementi suures 9 korruselises kompleksis, mis asus nii suusaraja kõrval, et hommikul oli vaja ainult korterist välja minna ja liftiga alla sõida. Ukse ees suusad jalga ning õhtul sama lugu. Korteris oli kõik vajalik olemas, samuti kööginurk, kus sai süüa teha. Külas oli olemas toidupood, tõsi natukene kõrgemate hindadega kui muidu. http://trip.ee/node/37341 siin natukene ka kirjas veel kolmest orust.

0
0

Keskuste kodulehtedel on viited ka majutusvõimalustele. Prantsusmaa suuremate keskuste nimekiri: http://www.gva.ch/en/desktopdefault.aspx/tabid-76/ Üks Kolme oru keskustest: http://www.valthorens.com/ Läbi kohaliku agentuuri ei tule sugugi kallim kui otse omanikult.

0
0

Maja soovitus tulevastele minejatele.

Käisime kolmes orus 2010 ja tookord ööbisime Val Thorensist eemal ~25km, mäele pidime ise iga päev oma transpordiga sõitma. Maja oli aga väga mõnus ja hubane. Õhtuseks meelelahutuseks olid kõik seaded olemas, riiuli täis filme, plaate mänge, raamatuid... Kuna see oli keskusest eemal oli ka hind soodne, tol ajal tuli see näkku 100€, 8 voodikohta. http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/les-trois-vallees/93199

0
0

Hotels in The Three Valleys

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased