Malta -hotellid ja kasulikud vihjed

Kas keegi oskab soovitada mõnda head kuid mõistliku hinnaga hotelli? Soovitavalt kus ka soojendusega bassein.

Ja kui ka muid kasulikke näpunäiteid Malta osas siis ka need mõistagi teretulnud!

"Minu Malta" oli väga abiks läbi lugeda.

Matka-ideid pakkus kuhjaga https://www.maltatina.com/ veebileht.

Meie enda pere reisimärkmed sealt, 2023. aasta algus:
https://kurinurm.blogspot.com/search/label/malta

2
0

Jah, Minu Malta loetud, tõsi suhteliselt ammu.

Pidasin sedapuhku silmas veidi konkreetsemaid soovitusi kui kellegil juhtumisi on.

0
0

Maltal on asukoht väga oluline. Siit tuleb ka küsimusse väike vastuolu - Hea hotell kehvas asukohas muudab muud kasulikud näpunäited kasutuks. Bussidega saab liigelda, kuid see on aeganõudev ja vaevaline. Võimalusel auto rentida ja siis võib vaadata ka eksootilisemates asukohtades olevaid hotelle. Gozo on 100% külastamist väärt.

1
0

jaanusm-ga nõus- Cozo väga soovitav. Enne Gozot Comino saar, kus võimalus solistada (hele-) sinises laguunis. Minu hotellivalik Maltal sõltus golfiväljaku lähedusest, aga ka vanalinna sai jalgsi mindud.

0
0

Oleneb, millal minna: talvel kindlasti ei laheks Bugibbasse ja Xemxijasse naiteks - need on rohkem suvekuurortid. Kui huvitab rohkem peomelu, siis kindlasti Sliema v6i St. Julians. Vallettas on vaga tore, ajalooline atmosfaar jne, aga hotellid on siin pigem kallid ja neis pole suurt basseini.

Suurematest hotellidest Sliemas on kliendid positiivset tagasisidet andnud Preluna kohta (https://www.preluna.com/en). Siin on ka spaa (kus ise pole kull kainud). Uldiselt on Eestiga v6rreldes siin spaad kehvemad.

Kui Malta elu-olu huvitab, siis uhinege minu FB gupiga Alati Malta: https://www.facebook.com/groups/663886040867980/

Maltal on meil ka tubli eesti naine Birgit, kes tegeleb majutusariga. Uks nende majutustest on see, aga saate ise otse uhendust v6tta ja ka teiste kohta parida: https://www.facebook.com/lemontreemalta

Eestlased uurivad ka seda korterit: https://www.booking.com/hotel/mt/beautiful-amp-vibrant-apartment-sliema.en-gb.html?aid=356980&label=gog235jc-1DCAsonAFCJmJlYXV0aWZ1bC1hbXAtdmlicmFudC1hcGFydG1lbnQtc2xpZW1hSDNYA2icAYgBAZgBCbgBF8gBDNgBA-gBAYgCAagCA7gCqL7MrgbAAgHSAiRlMTU1NTRlOS0xMmJhLTRmOGUtODk3ZS05NGViNzJlZTBjMTPYAgTgAgE&sid=ebbacc4206db7fe4cc330778b7119436&dist=0&keep_landing=1&sb_price_type=total&type=total&

Malta olles kaige kindlasti ara ka eestlaste restoranis: https://www.facebook.com/thesmokehousemalta

Toredaid elamusi Maltal!

1
0

Ma olin Maltal kohas nimega Mellieha. Maltal on liivaseid randu vähe ja seal oli liivarand olemas. Lastega reisides oli see minu jaoks tookord oluline. Küla ise mingit erilist muljet ei jätnud. Autot ei rentinud, ringi sai liigutud ühistranspordiga. Pealinna Vallettasse soovitan ühistranspordiga minna, sest auto parkimine seal on keeruline ja vist ka kallis. Buss paneb sind ilusti linnavärava ette maha. Vallettas on muuseume, mina käisin ristisõdijate muuseumis ja nii palju raudrüüsid ei ole ma kusagil mujal näinud. Eks need ristirüütlid pesitsesid Maltal ja see on põhjuseks. Veel külastasin aquariumit seal lähedal oli ka üks erakätes pisike automuuseum. Autohuvilisena püüan ma ikka eri riikides automuuseume külastada. Samal ajal toimus Maltal mingi vanasõidukite ralliüritus ja kogemata sai ka seda nähtud. Juba mainitud Gozo saarele ma ei jõudnud, aga olen kuulnud, et seda kiidetakse. Üldiselt oli Malta minu jaoks selline koht, kuhu minna tasuks (kui pole käinud), aga väga tagasi sinna mind ei tõmba.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased