trip-krainetrip-ukraine-dark
Mayrhofenis majutust

Plaan minna 10kesi veebruaris Mayrhofenisse suusatama, lähme omal käel, aga veel on leidmata ööbimispaik. Võiks olla midagi odavamat nt. kodumajutus. Allpool antud link kahjuks jookseb pidevalt kinni, nii et sealt ei saa praegu vaadata. Ööbimiskohas peaks olema ka hommikusöök. Äkki keegi käinud ja jäänud väga rahule mõne majakesega. Kõik info teretulnud.

asi on kodumajutus aastaid austrias suusatanud pole veel sellist kohanud

Mayrhofenis käinud ei ole, küll aga korduvalt teistes Austria suusakeskustes. majutuse broneerimiseks olen alati kasutanud Tiscoveri broneeringusüsteemi: http://www.tiscover.at/at/scout/stps/5,en,SCH1/lm,false,r,RGN7at/rscrit.html ja seni väga rahule jäänud. Teine võimalus on konkreetse regiooni ametlik kodulehekülg (Mayrhofenis siis http://www.mayrhofen.at/index.php?id=1&L=1), kus alati on olemas majutuse andmebaas koos mugava otsingu- ja broneerimissüsteemiga. Saab otsida igasuguseid majutusi alates peenest hotellist kuni külma veega puidust mägimajakesteni... Kodumajutustes enamasti hommikusööki ei pakuta, küll aga on seal head võimalused endal hommikusöögi tegemiseks. Hotelli ja kodumajutuse vahepeale jäävad pansionaadid (Pension), mis hotellist pisut odavamad, väiksemad ning hommikusöögivõimalusega.

väga viis koht! või tegelt no laut oli kõrval aga see eest seal austrias ongi see lauda hais igal pool! neil on see vist moes!!! http://www.schoesser.at/ maksime mingi 32 eurtsi öö wifi on ka, aga see maksab! maksmine oli megabaitide pealt ise sai süüa teha! keskusest mingi 10- 15 minutit jala soovitan käia! pererahvas lahke!

Hehee, soovin edu praegu, novembri alguses peremajutuse leidmisel :) Ise hakkasin reisi asja ajama kuu tagasi (mis on ka tegelikult suht hiline aeg, kui soovid veebruaris minna), juba siis ei olnud perede juures vabu kortereid (Mayrhofeni ametlikult koduka kaudu saadud kontaktid). Eriti veel, kui soovid minna 10-liikmelise grupiga ja veebruaris, mis on nö tipphooaeg. Pole eriti mõtet oma aega raisata lõputute kirjade kirjutamisele ja hiljem vastuste ootamisele, kui 99% tõenäosusega ei ole neil vabu kohti. Soovitan hoopiski netis surfata ja otsida veebilehti, mis pakuvad samuti korterite broneerimise võimalusi sealkandis. Peab veel ära märkima, et Mayrhofeni ametlikul kodukal ei ole tihti info tõene - veebis näitab, et koht on sinu poolt valitud ajal vaba, aga tegelikult ei ole (pered ise peavad seal seda infot uuendama ning tundub, et nad ei viitsi sellega väga aktiivselt tegeleda). Mayrhofeni külasse ilmselt enam vabu kohti eriti saada ei ole, peaksid vaatama umbes 15-20 km raadiuses. Kui midagi sobivat leiad, bronni kohe ära :)

Eelmine aasta hakkasin ka asja hilja ajama, st kuskil 15nov hakkasin reaalselt ööbimist otsima märtsi esimeseks täisnädalaks. Netist otsisin kõik vähegi mõeldavad kohad ja saatsin e-kirjad laiali, valikuid oli mitu. Võtsin siis kõige odavama, mis tegelikkuses oli korralik 2 magamistoaga täisvarustuses köögiga (super, mitte millestki pold puudus, parem kui arvan et enamuse koduköögid siin)

ööbisime 4-kesi

Fam. Kröll Tuxerstr. 714

90€ päev + lõpukoristus 40€ + 1€/päev/nägu turismimaks, otse küla südames, kiviviskekaugusel mõlemast liftist :)

Eks 10 inimese korral on asi 2x keerulisem.

kuidas muidu plaanite minna? lennuki, auto või mõlemaga?

Bronnisime eelmisel aastal 5 kohta kodumajutusse koos hs.-ga 23.02-01.03.08 Kahjuks ise minna ei saa. Kõik andmed ja tel.nr. maja kohta olemas Info 5019606

Heia,

uus aasta käes uusi asju broneerima. Ise käisime 15 inimest oma autodega eelmisel aastal ja kuna plaan polnud algul Mayerhofenisse minna siis majutust ette ei broneerinud. Jõudsime kohapeale ja saime kohalikust kõrtsist 15minutilise ootamise järel kodumajutuse, mida on austrias hunnikutes - maja maja kõrval. Hind tuli 18 euri nägu, saime 2 korrust, 2 kööki hunniku tube ja dushiruume. Mägi oli ca. 5km kaugusel, aga olime autodega seega vahet polnud ja bussid käisid ka kes aga soovis. Kohapeale minek muidugi alati riski, samas olemas ju kodumajutuslehed, kus saad kõikide parameetrite järgi endale lemmiku leida...

Saime ikkagi neti teel nov. lõpus omale super norm. majutuse. 21euri nägu koos hommikusöögi ja lahke pererahvaga, nüüd sel aastal sama mure, aga läheks siis Itaaliat uudistama.

Tere! Kuidas Austrias kodumajutust nimetatakse. Ise otsin märtsiks St. Antonisse, kuid 18-22 EURiga inimese kohta ehk siis nädalaks u. 140 EURi, ei hakka miskit silma.