Mayrhofenisse- kuidas kohale?

4 pereinimest plaanivad suusareisi. Plaanis kohale saada lennukiga.
Kas saab hakkama autorendita, või 4-le inimesele see igal juhul mõttekas?
Kas saab rongiga (Innsbruck, Münhen või Viin)Mayrhoffenisse kohale? Kust leiab sõiduplaani?
Kas kohapeal saab hakkama ühistranspordiga ja kas üldse on vajadus asulast välja sõita või saab suusatõstukitega külalt palju liikuda?
Kui autorent, siis ilmselt lennata soodsam Viini või Münhenisse võrreldes Innsbrucki ja Salzburgiga?
Kui lennud ümberistumisega, kas võib tekkida probleeme suusapagasi pärale jõudmisega?

Tänan ette,
Mini

Lufthansaga Münchenise ja sealt rongiga Mayrhofenisse. Osta rongipiletid 90 päeva ette.
Veel on võimalik Lufthansaga ka Innsbrucki lennata, kuid selle miinuseks see, et Innsbrucki saabud õhtul kell 23 ja ühistranspordiga enam edasi ei saa enne hommikut.
Kui Mayrhofenis on majutus keskuses või vähemalt suure tee ääres, siis saab kenasti ilma autota hakkama.
Ja üldse on hea seda infot vaadata eelmise aasta aruteludest.
http://trip.ee/content/suusareis/m-nchenist-rongiga-austria-alpidesse.html

Rongiga tuleb mitu korda ümber istuda ja kui kodinaid rohkem, on see üpris tüütu. Teine võimalus on võtta Münchenist jagatud transfeer (maksimum ooteaeg on tund aega). Transfeere leiab Müncheni lennujaama kodulehehelt. Hind on sama, kuid mugavam. 90 päeva ette ostes võib rong siiski odavam tulla. Münchenisse lendab palju lennufirmasid, valikut on.

Olen üldiselt Euroopas rongisõidu suur pooldaja (kui ta vaid nii kallis ei oleks) ja teoorias oleks rongiga ilmselt jah üks soodsamaid variante Münchenist Mayrhofenisse, kuid nagu mitmel pool tõdetud - sooduspileteid kätte saada ei pruugi olla niisama lihtne. Eriti laupäevadeks. Ja ega see sõit koos vähemalt ühe ümberistumisega ja vastavalt kraami tassimisega nii mugav kah ei ole.

Nelja täiskasvanu puhul pooldaks mina üpris kindlasti siiski autorenti, mis Saksamaal silmapaistvalt soodne on. Vahemaa on ju lühike ning enamik teest hea. Ning eks ka kohapeal Zillertalis ringi sõita on mõnevõrra mugavam kui suusabussiga, mis tippaegadel puupüsti täis võib olla. Ainuke ebameeldivus ja lisakulu võib olla seotud vajadusega osta/rentida lumekette ning neid peale/maha installeerida.

Vaatasin siin just Atlaschoice kaudu enda 4-llikmelisele seltskonnale autot jaanuarisse ning 7 päeva Peugot 508 jääb kusagile 250 euri kanti. Pole palju minu arust ning bensukulu on samuti suht sümboolne - ca 400 km edasi tagasi.

Veebruaris sai käidud Mayrhofenis järgnevalt: Lufthansaga Tallinnast Münchenisse. Suusavarustuse transport on Lufthansal hinna sees. Münchenist rendiautoga Mayrhofenisse. Rendiauto eelis on selles, et majutuse Mayrofeni keskusest ca. 20 km eemal on tunduvalt soodsam. Meie saime nt. uue väga hea pere juhitud hotelli 50 EUR koos hommikusöögiga.
2012 märtsis sama marsruut. Lufthansa just pakkus ka väga soodsaid pileteid Müncenisse.