Megabus!

Tervist,

kas kellelgi on kogemusi, et kas odabussiliinil Megabus, on bussist ostes piletid kallimad, kui eelnevalt ära ostes? Ja kui on, et siis kui palju. Eriti huvitatud oleks, et mis tuleb pileti hinnaks, kui osta Ühedatud Kuningriigis Cardiffist Newcastle'isse pilet võiks maksma minna?

Suured tänud igasuguse teabe eest.

Barbara

www.megabus.com ütleb piletihinnaks 18£. 500 km pikkuse reisi eest ei ole just palju palutud. Igaljuhul soovitan eelnevalt pilet ära osta, kui tead päeva millal sõita tahad, kuna päevas läheb vaid 1 buss.

0
0

Mida varem ostad, seda odavamalt saad. Pole küll kindel, aga kahtlen, kas juht üldse müüb pileteid?

0
0

Ma kahtlen ka. National Expressi puhul nt pole sellist asja küll kunagi täheldanud, et juht pileteid müüks.

0
0

Ma nägin millalgi, kui Šotimaal käisin, et juht ikka müüs. Mul see probleem just ongi, et ei tea, millal täpselt liigun, aga aitäh!

B

0
0

National Expressil peaks küll müüma juht ka. Paar aastat tagasi vähemalt müüs, aga muidugi ainult siis, kui kohti jagub. Popimad bussid lähevad aga täis ja siis lootust pole. Megabus'iga kogemus aga puudub.

0
0

Paar aastat tagasi Walesis käies kasutasime London-Cardiff marsruudil odavliine. Sai passitud just neid eriti odavaid pileteid mitu kuud enne sõitu ja peab ütlema, et hinnad muutusid ka internetis paari nädala jooksul. Bussist ostsid ka mitu inimest ja kuigi kohti oli, ei olnud need bussist ostmise hinnad nii väga odavad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased