Mehhiko Cancun

Tere oleksin teile väga tänulik kui keegi mulle selgitaks Cancuni reisi kohta. Nimelt kui alustada lendu Soomest siis kui kaua kestavad lennud ning mitu vahemaandumist ning kus need vahaandumised täpsemalt toimuvad ? Sooviksin ka teada mis reisifirmaga olete Teie selle reisi ette võtnud. Ette tänades

Lendude pikkuse ja võimalike vahemaandumiste kohta saad kõige paremat infot ikkagi lendude otsingust. palju sõltub ka, millise raha oled nõus välja käima. Toksi otsingutesse soovid sisse ja vali.
Võimalikke lennufirmasid on mitmeid.

Tegin sellise väikese otsingu SkyScanner'is ja kõige paremaks pakkumiseks hetkel oli 833 €, siis kahe vahepeatusega: üks New Yorgis, teine Miamis. Kuna Te täpseid kuupäevi või isegi kuud ei maininud, siis panin lihtsalt suvalised kuupäevad novembris. Täpsem info siin siis: http://www.skyscanner.net/transport/flights/hel/cun/141110/141120/airfares-from-helsinki-vantaa-to-cancun-in-november-2014
Samas alati kui otsida, saab ka paremaid tehinguid. Aga oleneb muidugi, kui palju Te olete nõus maksma. Ja alati saab minna ka mingi reisifirma poolt korraldatud charterlennuga. Nii et valikuid on palju, lihtsalt Teil tuleks täpsustada, mida ja millal Te täpselt tahate.

Soomest on siin viimased nädalad olnud charterid alla 400 euri Cancuni saadaval. Need on otselennud ja mingeid vahemaandumisi ei ole. 12,5 tundi sinna ja 11 tagasi.
Vaatasin järgi, Finnmatkadel on 25.02 395 nädal ja 425 2 nädalat.

Kas Mercado28 turg on avatud iga päev? Millistel kellaaegadel?
Ehk on keegi kursis.

Mercado28 peaks olema avatud igapäevaselt, kl.9-20.
Eriti palju leiab sealt ilusaid nahkesemeid, lisaks kõikvõimalikele suveniiridele. Aga hinnad on loomulikult õhku täis nagu ikka. Kleidi hind 350 peesot langes peale mõningat kauplemist 180-ne peale:-) Hispaania keele oskus, isegi kui see on algeline, tuleb igal juhul kasuks.