Mehhikost lahkumise tasu

Oskab keegi öelda, kas KLM-ga Mehhikost koju sõites on vaja veel lennujaamas lahkumistasu  või mingit muud maksu maksta. On jäänud mulje, et osadel lennufirmadel on see piletihinnas osadel mitte.

Ette tänades

Tere. Sai tänavu käidud KLM-ga ja lennujaamas midagi tasuda pole vaja. Kõik piletihinnas.

Tere. Kinnitan eelmist postitust.

Omast kogemusest soovitan lennupileti taxide leht välja trükkida ja eraldi välja tuua koht kus on kirjas et tax on makstud. Meil läks seda vaja! Nägin ise kuidas nad lennujaamas suunasid inimesi ATMi juurde, isegi kui nad teadsid, et tax on makstud (mis enamus lennufirmadel on pileti sees). Sest igal võimalusel on vaja ikka raha teenida. Aga Quintana Roo pani alates 2021 aprill ise veel mingi VISITAX maksu peale, kas see tuleb veel lisaks? Tasuks uurida.

Maksud ainult tšarter lennufirmadel ( TUI jne).

Maksin vabatahtlikult aprillis 2021 selle  Cancuni /Quintana Roo just algatatud turismimaksu  maalt lahkumiseks, kuna kôikjal räägiti, et vaja maksta. Maksin krediitkaardiga  viimasel hotelliôhtul, et lennujaamas ei peaks sulaga jamama ja sain vajalikud QR koodid. Kahjuks Cancuni lennujaamas ei kontrollinud seda mitte keegi - seega oleks vôinud ka maksmata jätta, aga minu poolt sai  vähemalt tehtud heategevuslik annetus arendamaks neil turismi ;-)

Tulin eelmine nädal Eurowingsiga, ainuke asi mida küsiti oli Vuelaseguro't . Veider et maalt lahkumisel küsiti.Aga Mehhiko ongi anarhia ema... Departure tax peaks pileti hinnas olema.

Mis see vuelasecuro on reisikindlustus vist? Imelik jah , et siis küsiti. Olen hetkel siin ja varsti tagasi ka Eurowingsiga. Vaatab mida siis küsivad

Vuelaseguro on terviseandmete vorm: https://www.vuelaseguro.com/login. Riigisisestel lendudel alati küsitakse, välislendudel vähem

Tulin just tagasi sealt ja Vuelasecuro tuli kõigil reisijatel täita, väga lihtne vorm. Enamus täitis selle lennijaamas  telefonis ja mõini ka enne turvakontrolli paberil. Küsitakse seda kõigilt ja ilma selleta enam turvakontrolli ei saanud, vähemalt sel päeval oli nii. Vb mõnel teisel päeval nii agaraid tegelasi tööl ei ole :)