Mesinädalad

Tahaks minna mesinädalatel kuskile soojale maale detsembrikuus, eelarve pole kuigi suur, ligikaudu 700 eur kahele inimesele.

Kuna ei oma suurt reisikogemust, siis loodaks teie abile, kuhu üldse on võimalik minna sellise summa eest ja kas 2 nädalat kohapeal üldse tuleks välja.

Eriti suuri soove pole, ei tohiks olla ülerahvastatud nö turismimekad. Mõtlesime, et omal käel oleks huvitavam.

Oleksi tänulik, kui jagaksite mõningaid soovitus.

Andestust, ei saa kohe...:) Millal see Mulgi mess muidu oli..sinna saab minna.

Ei no mõin ei saa küll oma "väärt nõuandeid" jagamatta jätta jah? :/

Eestist võiks ikka välja saada, Euroopasse kuskil...

Ma pidain ikka silmas rohkem lennupileteid detsembri kuus ja soodsa hinnaga majutust(ei nõua luksust). Taskuraha tuleb juurde.

700-ga saab Jurmalas nädala SPA-s olla küll. Kaugemale selle raha eest ei pääse kahjuks. Samas..... Kui on auto, siis soovitaks sõita Zakopanesse. Detsembri alguses on hinnad seal talutavad ning 700-ga saab kaks nädalat hädaga isegi hakkama. No võibolla kogute paarsada juurde, siis lahedam see elu-olu seal. Sel ajal on linn ilus, eriti kui esimene lumi maha tulnud. Matkate mägedes, naudite maalilist loodust ning imeilusat vaadet.

Aga igatahes palju õnne tulevaste pulmade puhul.

Äitähh teile, triplekix. Googeldan natsa.

Mismõttes kaugemale ei saa 700 euriga, ikka saab. Eriti kui minnakse messile. Mis ala messid huvi pakuvad? Teemaalgataja googelda korra messinädalad ja vaata mis tulemuse saad, usun, et koidab selgusehetk:D

Zakopane on külm, uurisin natsa...

No see hind on mul ka lampi võetud, mõtlesime ise, et saaks olla kahekesi kuskil eemal ja lihtsalt ringi trippida, ei midagi sellist superluxi ega ette-taha teenindamist:) Seepärast, tuligi see omalkäel mineku mõte võimalikult säästlikult.

Kui kalliks läheks näiteks 2 nädalat kreekas või itaalias? kusagil väiksemas linnakeses odava majutusega, kui mitte sinna lisadaa lennukipileteid, oskab keegi öelda kel kogemus?

MissAnniki, kui soe peaks olema? Detsembris on meie suviselt soe ( ehk +20 kraadi) kõige lähemal Egiptuses, kuid pole kindel, kas sinna enam üldse saab minna. Ja rahast jääks ka väheks. Arvesta, et ka väga-väga odava hotelli öö Euroopas on minimaalselt 50 EUR öö. Kuidagi on vaja ka kohale jõuda ning selleks on sobilikud odavlennufirmad. Vaata, kuhu Tallinnast otse saab ning rahuldu sellega. Variant on võtta ka nädalaks korter, mis võib tulla soodsam, eriti, kui nõudmisi peaaegu pole. 2 nädalat Euroopas elamist võib lüüa korraliku augu taskusse ka neil, kel raha rohkem käepärast.

Julgen pakkuda, et sooja te sel ajal olemasoleva raha eest ei saa ning 2 nädalat jääb liiga pikaks.

Pigem soovitaksin mesinädalaks mõnda olemuslikult romantilist linna, näiteks Pariisi. Hetkel ka Estonian Airi sooduspakkumine, näiteks, olles kohal 09.dets- 17 dets on lennupiletite maksumus kahele 224 EUR, majutuse saaksid otsida siit http://www.homelidays.co.uk/ , näiteks selle http://www.homelidays.co.uk/paris-20/studio-409422en1.htm võiks saada 350 EUR eest, kokku siis 559 EUR + kohapealsed kulud. AGA - teil on köök, kus ise kokata ja söögiraha mahub ka selle 700 EUR sisse. Peaaegu.

Ainuke tark nõuanne on - lükake need pool aastat edasi ja koguge veel raha. Siis on võimalus leida selle raha eest kohta,kus oleks soe ja kus võiks mesinädalaid pidada.

Ryanairiga Kanaaridele võiks saada küll kui piletite ostmisega vaeva näha. Kui aga mesinädalad maisse lükata siis oleks väga lihtne. Mina ostan juba mitu aastat kuskil detsembris Ryanairi piletid Gironasse. Ühe inimse edasi-tagasi lend koos maksudega umbes 70 euri ja booking.com-st kolme tärni hotell kahe söögikorraga kuskil Costa Bravas juurde 100 kuni 200 euri inimene kaheses toas 7 ööd.