Miami või Los Angeles

Kui läheksid perega puhkama, siis kumba piirkonda valiksid ja miks?

kellele ema, kellele tütar, st oleneb palju mis ajal reis plaanis.

Hetkel st. talvisel  ajal (sügisest kevadeni) tundub mulle Miami mônusam. Aga see vaid minu kogemus, olen käinud paar korda LA-s vaid suvel ning Miamis paar korda talvel ja  kevadel.

Ei kumbki. Maailm suur ja lai ning perepuhkuseks on ka teisi alternatiive.  Seda nii sisu kui hinna-kvaliteedi suhte mõttes. Aga nagu eespool juba öeldi,  siis kõik on lõpuks  ikkagi maitseküsimus ehk kindlasti on jätkuvalt neidki kellele sealbmeeldib ja arvavad teisiti.

Oleneb kui suur on laps, aga mina valiks perega puhkuseks kindlasti Miami ja tegelikult veel parem valik on Florida läänerannik. Miks Miami? Sest seal on vesi soe, LA-s on see ju täitsa külm.  Eriti mõnus on see Florida läänerannikul, ilusam sinine vesi ja ilusam valgem liiv. Samuti ei Miamist kauge ka Universal pargis käia, mida lapsed meenutavad siiani ja sooviks tagasi minna. Universali pargis võiks isegi 2 päeva olla. Samuti on Floridas alligaatori pargid päris lahedad. LA-s nagu filmistuudiod aga muud nagu mitte midagi nii erilist, sealt võiks siis juba edasi trippida Las Vegasesse, aga see pole päris lastele, San Fransiscosse näiteks Alacatrazi, mis on lahe, aga see nagu ka ei ole lastele.