Miami vs Miami beach

Tervist

Minek sinna kanti 4 päevaks. Kas mjutada ennast beachile või mitte? Kui pikad on vahemaad ja kus on rohkem tegevusi_ Aega suht vähe, seega vajaks abi.

Aitäh kogenumatele juba ette

Kindlasti South Beach, hottellid on küll veidike kallimad, aga tegevust on kõvasti rohkem. Neli päeva jääb ainult väheseks... igatahes edu ;)

South Beach kindlasti ja vaata Lincoln st lähedale see nagu meil viru tänav või siis Ocean dr-vi lähedal(sellel tänaval on enamus restoraane kus asub ka versace maja).

Vaata kaarti http://maps.google.com/

Kas kellelgi oleks infot ja või kogemust sealt kandist maja rentida.....et ise nädala seal seltskonnaga ja oleks huvi

Suur tänu sulle.......siin tõesti palju huvitavat

Reeglina on nii, et kui inimene ütleb 'Miami', siis tegelikult mõtleb ta selle all Miami Beachi ja veel täpsemalt South Beachi (SoBe). Kehtib nii eestlaste kui ka ameeriklaste puhul. Ja kui inimene ütleb 'Miami Beach', siis 99-l juhul 100-st mõeldakse selle all Miami Beach nimelist linna (City of Miami Beach), mitte randa ja mitte ka south beachi.

NB! erandiks on kohalikud Miami alade elanikud...

Tere! Plaan minna märtsis perega nädalaks Miamisse. Kas keegi oskab soovitada norm hinnaga majutust? Meid 2 täiskasvanut ja 3 last. Aitäh!

Ja majutuseks leitud selline peresõbralik rannahotell Sunny Isles Beachil: http://www.newportbeachsideresort.com/ 4 ööd koos kõigi maksudega 608 USD. Arvestades hinna/kvaliteedi suhet on see vist parim sealkandis.