Mida osta Indiast Goast?

Mind huvitab väga, milliseid maitseaineid sealt tasub kaasa osta.
Kas siid ja puuvill ning hõbeehted on seal odavad nagu räägitakse?
Palun infi. Tänan.

Safranit näiteks tasub osta. Kui siidi, siis ei soovita seda teha kuskil rannarajoonides. Mine linna korralikku poodi ja osta sealt. Meie ostsime ka teed ja riideid iseendile, brändikaup on seal 2-3 korda odavam kui meil.

Goast ka Jõulukingid.

Teame, et Goas, nagu ka igal pool mujal on hinnad turistide piirkonnas kõrgemad. Kes käinud ja kogemusi, kuhu ja millise transpordiga minna piirkonda, kus oleks juba soodsam oma jõuluostud soodsamalt teha.

Goas on 2 ööturgu, minge kaubelge ja ostke, valik on seal väga suur.

Ingo ööturule sõites tasub läbi minna Mapusa siidipoest, valik suur ja hinnad meie mõistes ikka väga odavad. Turul tasub ikka kaubelda ja enne natuke ringi vaadata kui ostud teha. Mulle meeldisid ka Himaalaja kivimist käsitsi tehtud küünlajalad, praegugi põleb küünal selles, annab hubast valgust ja meenutab Goad.

Goas ostsin hõbeehteid tiibetlaste juurest. Kaubelda saab nendega vähem, kui indialastega ja hinnad on kõrgemad, kuid ehted on ka väärt.

Ainuke hea asi, mis sealt osta tasub on rumm "MONK" hinnaga 100 rupsi 0,7 liitrit.

Rummipudelite vedamisega tasub hoolikas olla. Klaaspudelite (olemas on ka plastikpudelitesse villitud rumm) korgid pole suletud klassikalise keermega ja see ei pruugi väga hästi pidada. Mul jooksis üks pudel kohvris peaaegu tühjaks. Õnneks oli see hoolikalt riietesse mässitud ja need said pesus kenasti puhtaks.

Vanillikaunad olid meie mõistes väga odavad tavalises söögipoes. Sain neist kilode kaupa vanillisuhkrut hiljem kodus :)
Väga ilusad pabermassist ja käsitsi maalitud jõuluehted olid ka, mida sai koju kaasa toodud