mida teha airBalticu sellise teatega.

Ostsin AB firmast soodsad piletid Pariisi. Siis tuli teade, et minu lennuplaani on muudetud. Mis muutusega tegu, pole kusagil õeldud. Helistasin nende infotelefonile ja teenindaja ootamisega ei saanudki hakkama. No kui login oma kontole sisse, siis ei näita ka mitte midagi?
Ei tea mida edasi teha.

Kui logid sisse "halda broneeringut", mitte oma kontole, peaksid nägema broneeringut ja selle muudatust.
Ja kui sellega hakkama ei saa - siis tuleb veelkord näha vaeva ning võtta ühendust AB'ga.

Kas sulle checkmytrip-i linki ei saadetud? See peaks kirjas sees olema. Üldse, mis tähendab "teade", saadeti paberil kiri või SMS või FB sõnum või mis...?

Nu nüüd sain teenindaja lõpuks kätte. Tagasireisi oli muudetud, küsiti kas sobib läbi Riia tulla. Sobis ikka. Teade saadeti mailile.

No mul selline tore lugu nende teenindusest. Tallinn-Riia-München lennul tõsteti esimene ots 1,5 tundi varasemaks, et muud valikut polnud ja aktsepteeri muudatus. Hiljem tõsteti Müncheni lend hilisemaks, tuli jälle aktsepteerida. Seejuures oleks nüüd palju parem ühendus olnud minnes Tallinn-Riia hilisema lennuga, seda varianti keegi muidugi ei pakkunud, kuigi sama marsuut ja kuupäev, ühenduse kiirus nagu algsel lennul. Nemad muudavad 2x ja olulisemalt kehvemaks ühenduseks, siis ma üritan neid mingil tasulisel telefonil taga ajada, mis on ikka selline, et varud pool päeva. Sealt saadetakse pikalt, antakse mingi e-mail kuhu saad claimi saata. Saadan siis claimi, saad automaatvastuse, et 3 päeva jooksul tuleb vastus. 10 päeva pärast tuleb siis meil, et olete muudatused aktsepteerinud ja midagi muuta ei saa. Nagu nõuka ajal valimas käimine, pakutakse 1 variant ja siis oled ise loll kui selle valid.

Jutu järgi saab oletada, et tegu on nn säästupiletitega. Odavate piletitega ongi see probleem, et neile ei laiene kallite piletite õigused.

AB-ga endal samalaadne kogemus- lennuaega muudeti sedavõrd, et tuli lendamiseks täiesti teine marsruut koostada. Ma seda firmat enam ei kasuta, vähemalt siis kui jätkulendudega tegemist. Teiste odavlennufirmadega taolisi probleeme pole olnud. Ahjaa, raha nad ikka maksid tagasi kuigi pisut üle kivide-kändude ja mitte liiga kiiresti.