Mida teha/vaadata Hua Hini lähiümbruses lastega?

Oleme minemas Taisse Hua Hini koos lastega vanuses 5-15 ja uuriks soovitusi, mida sealkandis koos lastega teha ja mis kohti külastada? Kas on lisaks kõige populaarsematele vaatamisväärsustele midagi sellist, mida kindlasti võiks vaatama ja kogema minna? Mis oleks teie meelest see nö kõige-kõige?
Tänud juba ette infot ja kogemusi jagamast!

Tere, ma soovitaks Hutsadin Elephant Foundation. Kui huvi, siis on võimalik ka pool päeva veeta elevantidega - neid sööta, jalutada jne :). Minu 5aastasele oli see suur elamus.
Samuti ka Black Mountain waterpark.

Tere! Soovitaksin lugeda tartlanna Juta Raudnaski blogi `What a wonderful world´ viimaseid postitusi. Nad perega just paar päeva tagasi saabusid kahekuuselt reisilt Hua Hini ja Kambodzhasse, väga säravalt kirjutatud ja kaunis pildimaterjal. Peres 2 vahvat reisiselli, 2-aastane ja teismeline neiu, kes juba maailmas palju ringi rännanud. Loodetavasti saate sealt huvitavat teavet.

Suurimad tänud soovitusi jagamast!

Black mountaini asemel on nüüd linnale lähemal uus ja suurem vanara, kui mäletan nime õieti, pole küll ise käinud, aga reklaami järgi aasia esimene mingi seiklus park.

Kuidas on Hua Hinis hinnad teiste Tai piirkondadega võrreldes?

Hua Hinis on tüüpilised Tai hinnad, odavam kategooria.
Ei ole mitmekordseks lajatatud nagu Phuketis või mõnes teises kuurordis.

Kuidas Hua Hinis rannad on? Kas on heleda liiva ja puhta veega? Olen ka kuulnud, et seal suured lained, et lohetajatele sobib?

Hua Hinis on Harju keskmised rannad (aga Tai puhul tähendab see seda, et Harjumaa randadest kõvasti etemad). Suhteliselt kivised ja mitte kuigi puhtad.
Tai randade esi-20sse ja Aasia randade esisajasse Hua Hin ilmselt ei mahu, aga eestlase jaoks täiesti talutavad. Mõne kuurorti privaatrannad on ilmselt kõrgemast klassist.