Milan Malpensa terminal 2 ja autorent

Kas keegi siinsetest omab kogemust Milano Malpensa 2 terminalist AVISest auto rentimisega? Seal peaks nende esindus olemas olema, kuid kas auto kättesaamiseks peab ikkagi veel terminal 1 minema või on rendiautode parkla ka kuskil teise terminali lähedal?
Lendame easyjetiga ja mitme lapsega, seega sooviksin auto võimalikult kiirelt ja lihtsalt kätte saada. Kui see võimalik pole, siis üritan vähemalt eeltöö ära teha.

Mina panin autoeurope lehel otsingusse kohe Malpensa T2. Auto sain Budgetist kuigi otsets kontorit neil ei olnud, oligi kas Avise või mõne muu suurema firma lett, kust sain autovõtmed. Auto sain siis terminali kõrvalt parklast. T2 oligi ainult paar rendifirma lett. http://www.milanomalpensa-airport.com/en/directions-and-parking/car-hire siit on näha kelle omad.

AVIS on T2-s täitsa olemas oma "putkaga". Jagab seda Budgetiga. Seega ma oletan, et võiksid ka auto sealt kohapealt kätte saada.
Ma ise näiteks võtsin lõpuks auto ikka T1-st, kuna seal oli tol ajahetkel paremad pakkumised ja valik tunduvalt suurem.
Buss kahe terminali vahel käib suhteliselt tihti (päevasel ajal ca 10min tagant) ja ühest terminalist teise jõudmine väga keeruline ei ole.