Milano

Ees on Milano nädalavahetuse reis ja tekkis küsimus Bergamo lennujaamast linna saamisega. Lennujama ja Milano vahet sõidab buss, mille piletid peaks ostma netist ja siis ka välja printima. Kellel kogemust, kas bussi pealt saab tegelikult samuti pileti ostetud ja kohti jätkub?

bussid kaivad tihti Milaanosse,aga jouad peale syda ööd Milaanosse ja edasi....tuleb juba taksodega soita!

Jõuan õhtul 10.30 ja bussipeatusest, kus lennujaama buss linnas peatub, saab edasi kas jala või metrooga. See pole probleem. Kas bussipiletit saab osta kohapealt, ei pea eelnevalt netist ja prindituna?

kui minu kaest kysid,siis ei tea täpselt,me votsime takso ja porutasime linna....mine google.com otsi bergamo milano bus tickets....sealt peaksid info saama...

meie saime Milanosse 45 euriga,koike annab ka kaubelda

Mina ostsin bussist, sest neid on seal nii palju ja käivad nii tihti, et ilmselt pole ohtu maha jääda. Pilet oli 5 eurot.

Pileteid pakuti juba lennukis, hind Milaanosse oli 5 eurot. Ise plaanisime jääda Bergamosse, jõudsime viimasele bussile. Väga ilus linn.

Minul ei ole Bergamost kunagi jäänud koha pealt pilet saamata - olen seda vahet mitu aastat pidevalt lennanud.

Pole tõesti põhjust muretseda, pileti ostad bussist. Milanos on ka bussipeatuse juures tänaval piletiputka/lett. Taksoga võrreldes on hinnavahe ca 10-kordne. Ei mäleta, kas ka Bergamos piletilett oli, aga kui on, siis osta juba korraga edasitagasi pilet, see on veel odavam. Milanost läheb ka öösel Bergamosse busse, teistpidi ei mäleta. Üldiselt on bussid käima pandud ikka vastavalt lendudele.

Bergamo lennujaama esine on Milanosse minevaid busse täis. Pileteid saab lennujaamast. Jama on vaid selles, et Tallinnast jõuab lennuk Bergamosse enne ööd. Me jäime lennujaama lähedal asuvasse hotelli, sest Itaalias tuleb 24/7 check-in hotelle tikutulega otsida. Admin tädid tahavad ju ka koju minna. :D