Milano - Bergamo lennujaam

Oskab keegi aidata kuidas kiirelt odavalt ja lihtsalt lennujaama saaks, et kust kohast need bussid sinna lennujaama lähevad või kust võiksin seda infot leida. ise liigun Lõuna-Prantsusmaalt Nice Milano ning sealt oleks vaja lennujaama saada. Tänud

Bussid lähevad raudteejaama juurest. Teenust pakuvad mitmed firmad. Kui leiad veel 2 inimest, siis võite osta endale 3 inimese pileti,mis odavam.

Üks hullumeelne plaan peas küpsemas.
Kui reaalne oleks jõuda pühapäevasel päeval peale mängu San Siro staadionilt 3 tunniga Bergamo lennujaama?
Mäng lõppeb kell 17 ja lend väljub 20:15.
Kõige kindlam variant oleks vist takso otse staadionilt lennujaama. Eelnevalt kokku leppida ja kihutada. Guugel arvab, et 100 raha võiks hinnaks olla, mis poleks paha.
Või siiski riskida ja üritada jõuda Milano Centrale jaama ja sealt bussile? Terravision lubab 1h ja 10m kohale viia, buss väljub 18:10.
Kas peale mängu oleks mõistlik San Sirolt takso võtta või pigem üritada metrooga?

Raudtee jaama kõrvalt. Lähevad mitu korda tunnis. 5 eurot pilet.

See teadmine oli mul kogu aeg olemas. Küsimusi tekitas ajaline faktor ja eriti staadionilt tulemise asjaolu.
Leidsin taksoteenuse, kes 90 euro eest ettetellimisel soovitud kohta tuleb ja 50 minutiga kohale viib.
See peaks tagama lennule jõudmise, kuid on ka kõrge hinnaga.
Bussiga variant oleks vaid 5 €, kuid võimalus maha jääda võib kokkuhoiu järsult kuluks pöörata.

Kui ma eelmine aasta lennujaamast bussiga Milaanosse sõitsin, siis sai oma 40 min ka ummikutes istutud. Puhtalt selle kogemuse tõttu ise ei riskiks. Kui saaksid taksoga liikuma nt 50 min enne bussi väljumist, siis oleks taksoga ka liiklustakistuse korral lootus lennule jõuda, bussiga seda poleks. Lisaks tekib küsimus, et kui peaksid maha jääma, siis millal läheks järgmine lend ja mis see umbkaudu maksaks. Sisuliselt pead sa 85 eurose kokkuhoiu saamiseks riskima ostetud pileti rahaga, uue pileti rahaga, täiendava ajakuluga ja ebamugavustega. Minul oleks kindel ei.

Kui 2h enne lennuki väljumist bussis istud, peaks asi üsna turvaliselt korras olema. Ise tihti käinud, pole veel näinud, et buss ummikusse jääks ning pühapäeva õhtul see ka suht ebatõenäoline. Küsimus on ainult , kuidas Centralesse San Sirost saada, kuid metroojaam on ju sealsamas. Natuke peab ainult tegevusplaani selgeks tegema, sest Garibaldis liini vahetades tuleb vist kiirem kui viimane ots jala visates. Igaüks vastutab tulemuse eest ise ja eks iga asi saab ikka ka uskumatult halvasti minna, kuid mina ise ilmselt ei mõtlekski sellele taksovariandile. Kui staadioni ümber toimub midagi taolist nagu Saku Suurhallis väljamüüdud kontsertidega, võib juhtuda, et oled juba poolel teel Bergamosse kui takso alles staadionit ümbritsevast liiklustropist välja murrab. Metroos teatavasti ummikuid suurt ei esine:)