Milano trip, nõuandeid (rendiauto, outletid).

Tere, ootab lühike Milano reis ees. Kas Milanos on mõtet võtta rendiautot? Ning millised oleks parima hinna ja valikuga outletid Milanos või Milano lähedal?:)

Tere,rendiauto oleks ikka mõistlik võtta.Soovitaks külastada Vicolungo - The Style Outlets. Milaano kesklinnast umbes 1 tunni sõidu kaugusel.

0
0

Rendiauto - oleneb. Kui plaan ainult Milaanos olla ja outlet´e külastada, siis pole väga mõtet.Buss linna läheb ca 1 h (autoga ka sõidad sama aja) ja maksab 16€ edasi-tagasi (sama enam-vähem ka rongiga). Linnas saab enamus outlet´idesse kas metroo või bussiga. Nt. Arese keskusse peaks olema ka tasuta buss, mis linnast kohale viib. Samuti on seal Vicolungo keskuses.Muidu ma tulin just eile Milaanost ning kuna oli asja ka kaugemalt, siis võtsin auto. 7 päeva koos täiskindlustusega läks 200€. Lisaks tulevad võimalikud teemaksud ning kallis kütus (bensiin oli ca 1,7€/l, diisel veidi odavam). Liiklus oli ok, aga ilma google maps´ita oleks suht nõme olnud. Autosid metsikult palju, ummikuid palju ja parkimine linnas tasuline. Areses aga nt laupäeval ootasime parkimist ca 1,5h-2h, sest kogu Milaano oli otsustanud sinna tulla.

1
0

Kui Milanos endas liikuda, siis ma soovitaksin mitte mingit autot rentida, liiklus on tihe, parkimiskohti leida on keeruline, palju stressi ja ajakulu. Ise olen mõnikord Milanosse autoga tulles jätnud selle äärlinna parklasse ja Milanos endas metroo ja trammiga liigelnud.Outlettidest Milano lähedal soovitan Fidenza Village't, samuti umbes tund Milanost. Sinna saab kas rongiga (Fidenzasse, Fidenza jaamast on navetta, otsebuss) või eraldi nende bussiga: https://www.fidenzavillage.com/en/getting-here/

2
0

Serravalle on samuti ühe tunni kaugusel: https://www.mcarthurglen.com/en/outlets/it/designer-outlet-serravalle/#/

0
0

Serravallet julgeks isegi soovitada. Juhtusin sinna paar kuud tagasi. Suur ala poode ja väga erinevaid brände (lisaks teada tuntud CK, Bossile Itaalia enda tegijad), mida pole kuulnudki. Ehk shoppinguhuvilistele peaks surfamist jätkuma. Mina läksin sinna paari spordipoe (Columbia, Salomon) pärast ja sain sealt otsitud asjad. Lisaks olid nö. clearance nurgakeses vägagi soodsad pakkumised ka Eesti hindade mõistes.Muud brändikaubad eriti soodsate hindadega ei hiilanud. Aga kindlasti vaheldus Eestis pakutavale sortimendile.Outletist kohe üle tee suur hüpermarket Iper, kust võib ka leida igasugu huvitavat kraami.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased