Millist päikesekreemi kasutada

Tere! Juuni lõppus minek Türki 2 nädalaks. Millist päikesekreemi soovitate kaasa võtta täiskasvanutele ja lapsele (2,9a.) Ettetänades

Juuni lõpus Türki - 25 oleks vähemalt esimestel päevadel küll minimaalne faktor. Hiljem vast 16, kui nahk kannatab. Müts pähe ja päevitamiseks vali parem enne 11/ peale 15 kellaaeg. Lastele oleks mõtekas soetada kõrge faktoriga särgike ja müts - pääsed tüütust kreemitamisest.

Ega nende kreemidega ei maksa tagasi hoida. Pigem rohkem kui vähem... Ise läksin eelmine aasta oma 3 millise soenguga kohaliku päikse alla ja juba esimesel päeval põletasin peanaha ära, nii et ülejäänud 5 päeva pidin ringi käima ainult peakattega. Tänu meie giidi Virve nõuandele määrisin oma kuplit iga päev meega ja koju jõudes oli mu kuppel täitsa ok. Veel andis Virve nõu sellise asja vastu kui keegi oma hotellitoas n.ö ära külmub öö jooksul(tänu konditsioneerile). Tuleb lihtsalt juua toasooja cocat... ja kõik möödub.

...soovitan soojalt eestis nn päikese(solaariumi) krunt alla võtta...ja siis kreemid muidugi. Eks kõik oleneb ju kui heleda nahaga oled. Aga jahhhh...kella kaheteistkümnene päike ikka kõrvetab mõnusalt!!!...esialgu jäta vähemalt paar tundi nahale puhkust (lõunaajal)... Aga konditsioneere annab ju endale toas sobiva temperatuurile reguleerida...

Päikesekreem on oluline - ise peaksite oma nahka tundma. Kuid kahetsusväärselt vähe räägitakse päevitusjärgsest jahutavast kreemist, mis niisutab aga ka rahustab nahka ja on vähemalt sama oluline kui päevituse ajal kasutatav kreem.

Juuni lõpus jaanipäeva paiku spf 25 kreemiga oli ka veel võimalik ära põleda ja seda veepargis. Kuigi mul on nahk tumedam ja Eestis ära ei põle, kuid sealne päike oli ikka väga intensiivne. Nüüd juulis on kuumus suurem ning tasuks kindlasti võtta suurema kaitsefaktoriga kreem kaasa.

Ja mõistlik oleks soetada ka kreem või geel peale päevitust, mis jahutaks nahka. Põletus on kerge tulema. . . . !

Hullud olete või mis? Minimaalne faktor juunis on seal vähemalt 30 kraadi kui mitte rohkem ja kui sul on tundlik nahk siis kõigekangemat. Kui paar päeva oled olnud ja nahk harjunud siis seda mis aitab päevitada. Kuid õhtuti kindlasti after sunni pannna, mul endal on ülitugev nahk ja võtab kiiresti pruuniks. Ma ise kasutan ainult after sunni. . . . Trip.ee palub postitajal kasutada tulevikus suuri algustähti lausete alguses ja kohanimedes ning vältida kirjavahemärkide(punktide) rohket ja mõtetut kordust!