Millist termokruusi osta ja kust?

Ilmselt tõsine dumbuseri küsimus, sõimake kes tahavad. Aga oleksin tänulik vihjete eest. Vaja osta termokruus sõbrale kingiks (Tallinnas). Ise väikese lapsega kodune ja ei saa kõiki poode läbi kammida. Kas Haltile on mingeid alternatiive?

Loomulikult on Haltile alternatiive. Primus näiteks - seda peaks müüdama Sportlandis,Matkaspordis ja Primuse maaletoja poes Henka CT. Ise soovitan Primust - head kogemused sellega. Loomulikult pole ka Haltil viga - oman ka halti kruusi, küll mitte termokruusi vaid tavalist terastassi.

termokruus- alusta milleks kasutada ja kui tihti, kas aint töölesõiduks liikluselt tähelepanu juhtimiseks või tõsisemaks, reis, matk jmt kasutamiseks?

Kasutan siiani Prismast ostetud plastist, sangaga kruusi, "Culinaria" on vist nimeks. Meenutab veidi presskannu, kaasas on väljavõetav sõel nagu presskannul. Topeltseintega, isoleerib üsna hästi. Paraku puudub kaas, mis oleks väga abiks -10 allapoole. Seega, kui keegi teab samalaadset, kuid kaanega termoskruusi, palun andke teada.

Vaja ikka inimesele kes matkal käib (mitmeks nädalaks inimtühjades mägedes kosserdamas) ja mulle on jäänud mulje, et ta eelistaks terasest värki.

Aa, muuseas - Vallole - kaanega, mõningase termoefektiga (kahekordsed seinad) ja presskannu tüüpi topse teeb Bodum. Eestis kunagi oli selliseid Bodumi poes aga kui viimati märkasin (ka juba aasta-paari eest) siis oli neil lõpumüük. Ise ostsin sellise Stockholmist. Kaan käib peale ja kaane sees on suletav joomisava. Tõsi küll kasutasin topsi peamiselt kodustes oludes ja ei oska termoefekti tõhusust kommenteerida.

tean seda kruusi ja olen näinud ka 2 varianti , kaanega ja ilma ja hinna vahe täpselt 2-kordne.

Kaaneta nägin hiljuti Rimis, aga kaanega umaksis umbes 14 kr, oli mingi aega tagasi Supernetos. kas neid seal enam on, kes teab, võin millalgi sisse põigata

sry 140 kooni maksis kaanega plastmasskruus

Kui sa kusagilt mujalt ei leia, siis aina on variandiks internet :-) : http://www.partioaitta.fi (retkeilytarvikkeet, ruokailuvälineet) http://www.lohenette.fi/pages/show_product.php?id=13103

Uuemad ja paremad varandid on kõik purunemis- ja kriimukindlad. Ja Click-on süsteemiga. Küsimus tekib aga kui kaua nad ikka sooja hoiavad?? Nt Primuse omadel on lihtsalt märgitud et vedelik temperatuuril 95 kraadi püsib soojana 16 tundi. St 16 tunni möödudes pole ta jahtunud alla 60 kraadi. Aga siiski see oleneb ju ka välistemperatuurist? kui on ikka +20 või -20 on suur vahe. Ühel Ferrino omal oli märgitud et umbes 14 tundi püsib soojana, ja seda kui välis-t on +20 kraadi. Aga kui on -20? Väga imelik et tootjad nii umbmääraselt neid temperatuure määratlevad, ei tekita küll mingit usaldust.

Campi termostel oli minu mäletamist mööda (aasta tagune mäletamine) manualis joonistatud vastav graafik. Müüakse neid Matkaspordis

liitrine ferrino termos hoidis mägedes (päevane temp -10C) vedeliku päev otsa kuumana küll.

aga termo-KRUUS? ise sellist asja matkale kaasa küll ei võtaks. kaanega kruus on tore asi bussis sõitmiseks või kontorilauale, mägedes on iga gramm tähtis ja termosele lisaks eraldi kruus tundub liiast.

Tavalist termoskruusi??? Mine Novaluxi!!! Pärast seda, kui matkapoest hirmkallilt ostetu lihtsalt praagiks osutus, olen ostnud sealt 35-40 eeguseid ja need oluliselt paremini vastu pidanud. Kui vaja Eesti oludes kasutamiseks, siis unusta matkapoed. Kui aga kuskile mäestikumatkale minek, siis muidugi teine teema...

Ostsin umbes aasta tagasi Nõmme matkapoest Isosteel'i kaanega roostevaba termokruusi (ca 100.-) ja on ostunud täitsa heaks. Alguses oli kahtlus, et ei tea, kuidas see plastmassist sang on kinnitatud, et äkki tuleb küljest ära aga tundub siiski üsna hästi tehtud olema ja hind ka mõistlik.

http://www.isosteel.de/isoeng/index.html

Termokruus on asja eest küll. Just külmas kipub muidu nii suure vaeva ja (kütuse)kuluga kuumaks aetud söök/jook ülikiirelt jahtuma. Seega (tingimata) kaanega kruus vms. väga asjalik. Jyrka

Ärge ostke Ferrino termoseid.

Mul uus termos, ei püsi kraam sees kuum üle 3 tunni, ka siis kui väljas +20 või +30.

Vot selline vinge termos,

too camp on vist ka lõunapoolsetest osariikidest:))) pärit, siis kvaliteet teadagi VÄGA HEA.

Vaja oleks aga matkale termost, palun aidake.

Osta Thermos firma toodang. Eestis olen näinud mõnes jahitarvete poes müügil. Tehas annab 15a garantiid. Hoiab sooja nagu vene ajal head Hiina termosed.

on saastamarketis müügil mingid hirmodavad söögitermosed. Arvatavasti on tegu vähese efektiivsusega kaubaga. Kas keegi on ostnud sellise ja mis on arvamus?

Ostsin termokruusi Statoilist. Väga mugav ja hea. Hinda kahjuks ei mäleta.

Eestist tundub hetkel parim olevat Primuse toodang (matkasport, sportland). Ainsad 0,4L tassid mis hermeetiliselt sulguvad ja ka auto topsihoidjasse mahuvad. On vist ka teisi suletavaid, aga enamus ei mahu topsihoidjasse ja need mis mahuvad ei sulgu jälle hermeetiliselt. st. taskusse ja kotti panna ei saa. 2 varianti plastikust oli vist 150.- ja metallist 300.- ringis.