Mis hotelli?

mis hottelli soovitate teie Playa de las Americas?plaanime minna koguperega 13.3.2008 Playa de las America-sse (tenerifele)ja ei tea kuhu hottelli minna!!hottell võiks ole 3-5-tärnine.

aitäh!!

Hottell, koguperega?! Las nüüd emme tuleb trippi ja teeb väikese otsingu või loeb äkki reisikorraldaja kataloogist, sest 3-5 "tärnine" hotell on ikka päris erinevad asjad.

Santa Maria on 3-tärnine, seal on korralikud apartemendid. Meil oli 2 magamistuba ja elutuba, millel oli kööginurk ning suur rõdu.

hottell? Kui oleks korra, annaks näpuka andeks, aga et jätkuvalt peaga vastu seina...

Sol Tenerife on väga okei hotell, ranna lähedal ja ilus samuti !

villa de adeje beach on ka väga okei, 3me tärnine

Bouganville Playaga jäin väga rahule:)

apartmenthotell Palayazul oli ok.

Hotell Gala oli väga tore. Vaata www.happytravel.ee sealt näed lähemalt!

...asub väga heas kohas ja on täiesti OK. Seal on stuudiod, mis on väiksemad ja vaatega mägede poole (perele jäävad ilmselt liiga väikseks) ning apartment'id, mis on üsna korralikud (meil oli 2 toaga) ja mõnusa merevaatega rõduga. Just praegu oli sinna väga (üllatavalt) soodsa hinnaga pakkumisi. Tärne ei mäleta, vist oli 3.

sealkandis ühtegu HOTTELLI

... Playa de las Americas, oli väga ok hotell. Tärne on 4.Ise ilus, asukoht mõnus, lastele korraldati nii päeval kui ka mõnel õhtul üritusi. Lastele oli ka väga vahva mängutuba.

Käisime Tenerifel otoobris. Olime 4# hotellis Bouganville Playas, millega jäime küll väga rahule. Elasime 4.korrusel vaatega ookeanile. Hommiku- ja õhtusöögid väga rikkalikud rootsi lauas. Soovitan seda hotelli küll.

Meie näiteks ööbisime Costa Adjee rajoonis, mis on kuskil 1,5 km kaugusel Playa de las Americas'e keskusest. Kui soovite rahulikumat ümbruskonda ja teil ka lapsed kaasas, siis kindlasti soovitaksin Fanabe Costa Sur hotelli, mis on 4 tärniline, väga supper oli minu arust. Soojendusega bassein( 24kraadi), bassein sisehoovis, lastele tegevust peaks jaguma, igasugu üritused toimusid seal. Vesiaeroobika isegi naisetle ja igasugu mängud/võistlused. Meri on sellest 350m kaugusel ja rannapromenaad, mis on eriti ilus, algab ka sealt kandist. Kõige ilusam rand ka seal :)