momondo
Vabandan rumala küsimuse eest ette. Miks mulle hinna diagrammi otse lehel kuupäevi sisestades ei kuvata enam. Trip.ee lingi kaudu on nad olemas.
Tänan.
Ilmselt mingi brauseri probleem.
Minul Firefoxiga otse Momondo lehele minnes ja seal otsingut tehes mingile suvalisele lennule on kenasti näha nii hinnadiagramm kui ka prognoositav hind edasi-tagasi piletitele.


Kas see diagramm õigesti ka enamvähem näidanud kunagi on?

ma olen proovinud "mängida" sellega ja ega suurt tolku ei ole, hind kõigub vaid paari euro piires. Nii ei ole nüüd, et põmaki! ja hind läheb mitukümmend euri odavamaks.

Imrele, et arvatavasti on see tulpade näitamine-mittenäitamine seotud millist lendu vaatad. Proovisin ise just ja sain sellised tulemused (Chrome'iga).

Aga samas jah, kui sa ühte ja sama lendu vaatad ja omal neid tulpasid ei näe, tripil näed, siis ei tea...Need tulbad näitavad aiateibaid:) Olen tihti vaadanud kõrvalt odavamat kuupäeva, aga enam-vähem sama. Kord sain soodsaima hinna ka kõige  kõrgemast tulbast.

Tänud aja/vaeva eest. Testisin veel. Tõesti arusaamatu, osade sihtkohtade puhul annab diagrammi, osadel mitte. Eelmisel aastal näitas kindlasti TLL-SIN, täna mitte. Ise olen viimasel ajal rohkem seetõttu google flights´i kasutanud.